reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzięki. Nie wiem ile zarodkow. Na wizycie spytam lekarza co sądzi. Poza tym może nie można 2. Bo skoro blastki 5dniowe mrożą osobno a 3 dniowe po 2 w słońce to może zalecają te 5dniowe jednak pojedynczo transferować.


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
 
reklama
Super, ostatnia prosta po swoje maleństwo/a :)
Będzie dobrze, czuje ze dobrze się zacznie ten Nowy Rok :)
Daj znać ile zarodków zdecydujecie się zabrać do domku :)
[emoji110][emoji110][emoji128][emoji128]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

A Beatko czy ty rozmawiałaś na ten temat z dr. R? W ogóle w teorii co o tym myśli? Bo wizyta dopiero za tydzień i ciekawa jestem jakie ma podejście.
 
A Beatko czy ty rozmawiałaś na ten temat z dr. R? W ogóle w teorii co o tym myśli? Bo wizyta dopiero za tydzień i ciekawa jestem jakie ma podejście.
Kochana my od początku mówiliśmy,że chcemy 2 transferowac. Śmiałam się,że strzelamy w 500+ ;)
Nie odradzal,nic w sumie na to nie mówił. Wiesz jaki On rozmowny :( więc ciężko powiedzieć co myśli.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej Dziewczyny, mam nadzieje ze tutaj ktoras z Was bedzie mogla podzielic sie swoim doswiadczeniem i troche upewnic mnie ze nadal jest szansa.
Mieszkam w Szwajcarii ale zdecydowalam sie na in vitro w Polsce, ponad rok temu mialam pierwsza czesc zabiegu ale ze wzgledu na hiperstymulacje to dopiero po roku podeszlam do transferu, bylo to na przelomie wrzesnia/pazdziernika ale niestety sie nie udal. Teraz zrobilismy drugi, tym razem z dwoch blasto 29 grudnia, pierwsza weryfikacje mialam 3 stycznia (5 dni po) i beta byla 12. Nastepny test w poniedzialek (9 stycznia). W Szwajcarii normalnie nie robia weryfikacji a pierwszy test dopiero po 2 tygodniach. Jak to u Was bylo? Niby mowila mi pielegniarka ze 12 to dobry wynik ale dalej trzeba czekac? Ogolnie dobrze sie czuje, czasami mam jakies uczucie w podbrzuszu ale nic konkretnego.
Co myslicie? Bedzie jeszcze cos z tego? Dzieki ogromne. Asia
 
18d441418b8219b54ae1ca3e926e6ba8.jpg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale to nie jest detektor tetna tylko monitor oddechu
 
Dziendoberek wszystkim!!!
Husann czy to badac tetno czy oddech ns to samo wychodzi kochana,ja tak sadze ,dziewczyny chyba pisza o detektorze tetna teraz ,moja kumpela miala ,na allegro mozna kupic a na wole Ja sprawdza c Po porodzie teraz nie chce sie sttesowac wysxukiwac serduszka.....
Monitor oddechu ti tez mowia potrzebny tylko jesli jest wczesniak no Ale Ja dostalam to wzielam;)

Joannarak ttzymam kciuki !!! 5 dpt to chyba za szybko mialas bete speawdzana.....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przeszłas juz przez adopcje komórki czy odrazu decyzja o zarodku. ?
Trzymam kciuki za naprawę kołderki
Od razu decyzja o adopcji zarodka, przeszlam juz swoje niepowodzenia nie znioslabym znow stresu czy sie dawczyni komorki zaplodnia,dwa wiek to juz moj ostatni dzwonek (41 lat) poza tym to jednak bedzie dziecko kochajacej sie pary i ich dar serca dla tyle lat starajacej sie pary co my juz pokochalam maluszka ktory na nas czeka.Powodzenia bo tez swoje musisz przejsc przez ta okrutna chorobe i wiem jak to jest jak tylko jeden zarodek jest
 
Czołem uświadomiłam sobie że nie napisałam nic o wczorajszych prenetalnych.
Więc z maluszkiem wszystko ok nie ma potrzeby robienia dodatkowych badań na tym etapie . Kręcił się Bączek ale ostatecznie udało się wszystko pomierzyć i podejrzeć. To jest 12 t3d ma 7 cm ale nie pamiętam ile waży,niestety nie mam dobrego zdiątka bo skupilismy się na badaniu. Jedyne co to ja mam ciśnienie przy górnej granicy normy, mam je badać bo wolał by nie włączać leków , miałam też cytologię pobieraną . Mam odstawić kwas foliowy i nie brać witamin no chyba (że che pani przytyć ) tylko wit.d3 2000 i nadal magnez. Kolejna wizyta za 4 tygodnie.
 
hej Dziewczyny, mam nadzieje ze tutaj ktoras z Was bedzie mogla podzielic sie swoim doswiadczeniem i troche upewnic mnie ze nadal jest szansa.
Mieszkam w Szwajcarii ale zdecydowalam sie na in vitro w Polsce, ponad rok temu mialam pierwsza czesc zabiegu ale ze wzgledu na hiperstymulacje to dopiero po roku podeszlam do transferu, bylo to na przelomie wrzesnia/pazdziernika ale niestety sie nie udal. Teraz zrobilismy drugi, tym razem z dwoch blasto 29 grudnia, pierwsza weryfikacje mialam 3 stycznia (5 dni po) i beta byla 12. Nastepny test w poniedzialek (9 stycznia). W Szwajcarii normalnie nie robia weryfikacji a pierwszy test dopiero po 2 tygodniach. Jak to u Was bylo? Niby mowila mi pielegniarka ze 12 to dobry wynik ale dalej trzeba czekac? Ogolnie dobrze sie czuje, czasami mam jakies uczucie w podbrzuszu ale nic konkretnego.
Co myslicie? Bedzie jeszcze cos z tego? Dzieki ogromne. Asia
Hej Asiu
Zgadzam się,że 5dpt to za szybko na betę,chyba że miałaś transferowany 5 dniowy zarodek. Na pewno wynik jaki masz oznacza,że coś drgnelo.
Koniecznie sprawdź w poniedziałek przyrost,bo tak naprawdę to on świadczy czy ciąża się rozwija.
Trzymam kciuki i powodzenia :)[emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czołem uświadomiłam sobie że nie napisałam nic o wczorajszych prenetalnych.
Więc z maluszkiem wszystko ok nie ma potrzeby robienia dodatkowych badań na tym etapie . Kręcił się Bączek ale ostatecznie udało się wszystko pomierzyć i podejrzeć. To jest 12 t3d ma 7 cm ale nie pamiętam ile waży,niestety nie mam dobrego zdiątka bo skupilismy się na badaniu. Jedyne co to ja mam ciśnienie przy górnej granicy normy, mam je badać bo wolał by nie włączać leków , miałam też cytologię pobieraną . Mam odstawić kwas foliowy i nie brać witamin no chyba (że che pani przytyć ) tylko wit.d3 2000 i nadal magnez. Kolejna wizyta za 4 tygodnie.
Super,że z dzidzia wszystko ok :)
A z ciekawości,czemu kazał odstawić ci kwas foliowy i witaminy??
Z doświadczenia i tego co przeczytałam,to właśnie ok 12 tygodnia włącza się witaminy do diety ciężarnej,chyba że faktycznie dostarcza wszystkiego w zbilansowanej diecie.
Ja to zawsze przed wizyta mam ciśnienie ok 125-130/80 ;)
Kazała mi w domu mierzyć,to mam oczywiście niższe ;) kup sobie dobry ciśnieniomierz i sprawdzaj w domku dla spokoju.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry