reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jutro 10dpt wiec można spróbować sikacza ale się boje.... a w niedziele w szpitalu robie betę bo wynik będę mec w ciągu godz.
Boje się. ...Boje się jak cholerę kolejnej porażki. ...
Ja bym nie robiła sikacza, tylko maszerowała na betę.

I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Jutro 10dpt wiec można spróbować sikacza ale się boje.... a w niedziele w szpitalu robie betę bo wynik będę mec w ciągu godz.
Boje się. ...Boje się jak cholerę kolejnej porażki. ...
Ja też nie ufam sikaczom. U mnie 2 beta była prawie 400 a 2 kreska bladziutka.
Jeżeli dasz radę to wytrzymaj do niedzieli...
Bądź dobrej myśli, znam ten strach i mam nadzieję,że nie będziesz musiała go doświadczyć [emoji110][emoji110][emoji110][emoji9][emoji9]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak się wkręciłam czytając wasze rozmowy, ze przez chwile sama czułam się 100% ciężaroweczką ;) Taka moja bujna wyobraźnia haha. Ale nie powiwm, miłe uczucie, miłe :)
Kochana, jeszcze chwila i będziesz miała to miłe uczucie przez 9 m-cy :)

I IVF - mój Bąbelek ma 13 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
Kochana ja już znam :)
Córcia [emoji178][emoji178][emoji178]
U mnie na prenatalnych nie było jeszcze widać,ale kilka dni później odebrałam nifty a tam określają płeć :)
Trzymam kciukasy żeby dzidzia pokazała co tam ma :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Gdzieś musiałam to przegapić :( no to pięknie! W którym tc określił płeć? To będzie piękna dziewczynka! :) mój M cały czas mówi o chłopcu więc coś czuję że tak będzie[emoji14]trzymam mocno za Was kciuki!!!! [emoji109][emoji109][emoji109][emoji166][emoji166][emoji166][emoji480]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gdzieś musiałam to przegapić :( no to pięknie! W którym tc określił płeć? To będzie piękna dziewczynka! :) mój M cały czas mówi o chłopcu więc coś czuję że tak będzie[emoji14]trzymam mocno za Was kciuki!!!! [emoji109][emoji109][emoji109][emoji166][emoji166][emoji166][emoji480]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie to był 12t3d jak oddawalam krew,test był gotowy 30.12 :) (8 dni poznien).
Mój też dużo mówił o chłopcu a teraz jak już dotarło to już widzę,że pójdę w odstawke ;) będzie córeczka tatusia jak nic :)
Ja za Was też mocno [emoji110][emoji110][emoji110] najważniejsze żeby dzidzia zdrowa była :) no i jak chcecie chłopaka to trzymam za chłopaka [emoji110][emoji110] [emoji480][emoji480][emoji125][emoji125]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
12tego będzie 12dc. Wiec pewnie koło 17tego


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
Super, ostatnia prosta po swoje maleństwo/a :)
Będzie dobrze, czuje ze dobrze się zacznie ten Nowy Rok :)
Daj znać ile zarodków zdecydujecie się zabrać do domku :)
[emoji110][emoji110][emoji128][emoji128]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry