reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Po porodzie z naszą dwójka to nie wiem czy będę miała czas i przede wszystkim siłę żeby myśleć o sexie :);) wiem ze napewno tabletek brać nie będę bo brałam 10 lat i byłam tak rozregulowana ze 2 lata zajelo unormowanie i kolejne 4 żebym była w ciąży :( co będzie to będzie
 
seniorkę :D aż się poczułam staro ;)
Peugeotka36, Widzę, że też jesteś w zaawansowanym stadium, bardzo fajnie, mam nadzieje, że żadne objawy Ci nie dokuczają i pewnie już się nie możesz doczekać spotkania z maleństwem :) odczuwasz już ruchy? Bo pamiętam przy Marysi, że już od 20. tygodnia zaczęłam odczuwać jej wygibasy (które przeszły z brzucha na powierzchnię ziemi, bo uwielbia tańczyć, machać wszystkim czym może)
 
rybka, chociaż my tu o in vitro, to moja pani dr, która prowadziła mnie całą ciążę zalecała założyć spiralę - ale przy CC mogłam dopiero po 6 miesiącach (tzn, normalnie lekarze założyliby po połogu, ale moja dla bezpieczeństwa wolała poczekać), tyle że okres może całkowicie zniknąć przy takiej antykoncepcji, ale na pewno jest mniej negatywnych skutków no i "spokój" na 3 lata, chociaż śmiesznie to brzmi w tym wątku ;)
 
OlaSzy witaj. Ja tu zagladam. Bardziej podczytuje niz sie udzielam. Mnie troszke "zeszlo" czasu zanim sie udalo. Wlasciwie juz konczylismy leczenie a rozpoczynalismy temat adopcji. No ale koniec koncow sie udalo. I mam swoja pospieszna dwojeczke urodzona w 33t6d ciazy. Jutro koncza 3 mce a w klinice jeszcze czeka na nich brat lub siotra i wtedy zamykam juz kram :)
Tobie zycze owocnego transferu ;)
 
reklama
Rybka mnie zawsze zastanawialo dlaczego nie jestem skoro ok z nami I nigdy nie bralam tabletek.....
Mam nadzieje ze szybko nam sie uda

Olaszy seniorka w sensie wszystko wiesz na temat ...., ;)))czuje corke od 20 tyg Ale tak naprawde kopniaczki to od 3tygodni ,
Czyli wan tez Sue szybko udalo za 1 razem ivf? Tez wlasnie tak mysle jesli podejme sie Nast razu ze skoro za 1 razem sie udalo to i moze od razu za 2 ,ciekawe czy to tak dziala ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry