reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Piękne brzuszki macie dziewczyny :)

Ja się dzisiaj czuję dokładnie tak jak bym miała okres dostać. Jak Wy się czułyście po transferze?
Ja myślałam że będzie okres na bank bo brzuch bolał nawet kręgosłup i do tego lekko czerwony z krwi aplikator z luteiny a był to 8dpt a okazało się ze to była pozna implantacja bo moja blastka podzieliła się I dała mi dwóch chłopaków pamiętam ze raz tylko zasmierdziala mi kawa gownem a poza tym nic a po pierwszym transferze to miałam wszystkie objawy ciążowe i była porażka także nigdy nic nie wiadomo trzymam kciuki
 
Ja myślałam że będzie okres na bank bo brzuch bolał nawet kręgosłup i do tego lekko czerwony z krwi aplikator z luteiny a był to 8dpt a okazało się ze to była pozna implantacja bo moja blastka podzieliła się I dała mi dwóch chłopaków pamiętam ze raz tylko zasmierdziala mi kawa gownem a poza tym nic a po pierwszym transferze to miałam wszystkie objawy ciążowe i była porażka także nigdy nic nie wiadomo trzymam kciuki

Ty to masz szczescie podwojne ,tez chcialam nawet sadzilam kiedys ze skoro podadza dwa zarodki ti na bank albo beda blizniaki albo nic a okazuje Sie ze tak nie jest ;)) podaja dwa bo zwiekszaja szanse na implantscje jednego zarodka jednak zdaza Sue tez ze od razu dwa pozostaja

Tez mialan bol tylko raz pare dni Po t jakby okres bole jajnikow


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ty to masz szczescie podwojne ,tez chcialam nawet sadzilam kiedys ze skoro podadza dwa zarodki ti na bank albo beda blizniaki albo nic a okazuje Sie ze tak nie jest ;)) podaja dwa bo zwiekszaja szanse na implantscje jednego zarodka jednak zdaza Sue tez ze od razu dwa pozostaja

Tez mialan bol tylko raz pare dni Po t jakby okres bole jajnikow


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No ja za pierwszym razem też miałam dwa podane ale nic z tego a crio miałam jedna blastke i psikusa mi zrobiła i się podzieliła :)
 
Ja zaraz Po porodzie probuje znow ;)) moze naturalnie Sue uda jesli nie musze od nowa bo nie mam mrozaczkow
No ty masz szczescie nia czesto jedna blastka Sue dzieli,pewnie na scanie serdusxkowym nie mogliscie uwierzyc,,,,, a ja plakalam ze szczescia i smutku bo jeden Sie nue przyjal I jedeno serduszko pykalo;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zaraz Po porodzie probuje znow ;)) moze naturalnie Sue uda jesli nie musze od nowa bo nie mam mrozaczkow
No ty masz szczescie nia czesto jedna blastka Sue dzieli,pewnie na scanie serdusxkowym nie mogliscie uwierzyc,,,,, a ja plakalam ze szczescia i smutku bo jeden Sie nue przyjal I jedeno serduszko pykalo;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam jeszcze jedna blastke zamrozona i narazie nie wiem co zrobimy ja chciałabym córeczkę ale zobaczymy jak to będzie :) tak szczęście to ja miałam bo według lekarzy to jest tak żadki przypadek ze wogule nie biorą pod uwagę przy podaniu ze tak może być :) gdybym teraz miala jedno dzieciątko tez bym zaraz starała się o następne pewnie wróciła bym po moja blastke a gdyby się nie udało starałam bym się tak jak ty naturalnie bo podobno po ciąży łatwiej jest zajść w kolejną :) czego Ci życzę :)
 
Ja czułam ze będą bliźniaki zresztą bo wynikach bety to tez było można tak sądzić i dziewczyny tutaj tez mi mówiły ze pewnie bliźniaki i pani w przychodni tez także dużym zdziwieniem to dla mnie nie było cieszyłam die potem przyszedł strach z powodu komplikacji i wszystkich obciążeń jakie mam ale powiedziałam sobie i moim dzieciom ze wszytsko będzie ok żadnych problemów nie będzie i będą zdrowe i narazie wszystko ok żadnych problemów wyniki książkowe a chłopaki rosną jak trzeba zero plamien wizyt w szpitalu i oby tak do 36 tyg
 
reklama
Cześć dziewczyny! Jestem ciekawa czy znajdę tu jakieś weteranki, które były aktywne między 2014 a 2015 :) Wracam do gry! Moje słonko właśnie skończyło roczek i chcemy zrobić z niej starszą siostrę! 2 balstki czekają w Gamecie, dostałam spis badań, które mam zrobić do wizyty i zastanawiam się czy tym razem pójdzie nam tak 'łatwo' :)
 
Do góry