reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam;) nie udzielam sie na forum, ale dość długo podczytuję.

Anetasss ja leczyłam się u doktora Trzeciaka. Dzięki niemu jestem teraz w 20 tygodniu ciąży bliźniaczej. Walczył dwa lata, bo nie jestem łatwym przypadkiem( w sumie 8 lat leczenia). Proponuję zaufać doktorowi bo to na prawdę cudowny lekarz. Ambitny i z dużą wiedzą. Jak coś nie wychodziło i były problemy to kombinował nowe rozwiązania. My mu zaufaliśmy, mimo ze nie było łatwo. Tez mieliśmy zlecone mnóstwo badań. Życzę dużo cierpliwości, bo in vitro jej wymaga;)
 
Witam;) nie udzielam sie na forum, ale dość długo podczytuję.

Anetasss ja leczyłam się u doktora Trzeciaka. Dzięki niemu jestem teraz w 20 tygodniu ciąży bliźniaczej. Walczył dwa lata, bo nie jestem łatwym przypadkiem( w sumie 8 lat leczenia). Proponuję zaufać doktorowi bo to na prawdę cudowny lekarz. Ambitny i z dużą wiedzą. Jak coś nie wychodziło i były problemy to kombinował nowe rozwiązania. My mu zaufaliśmy, mimo ze nie było łatwo. Tez mieliśmy zlecone mnóstwo badań. Życzę dużo cierpliwości, bo in vitro jej wymaga;)

Dziękuje za opinie.
Ja teraz ide pod jego skrzydła.
Tzn po nowym roku [emoji1307][emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiejsza diagnoza Pani dr z Bociana -proszę przestać czytać fora internetowe bo to My Panią leczymy a nie one ! Ogólnie wyszłam poirytowana bo mam transfer w poniedziałek i słyszałam ze przy crio nie musi być partner a teraz ze musi być żeby podpisać jeden papier. Tak jak byłam zachwycona Bocianem tak teraz mam ogromne wątpliwości ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ehhh dziewczyny to miały być piękne święta i cudowny sylwester a tu nic z tego 3 próba nie udana :/

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi. Miałam transfer równo z Tobą tyle że nie miałam złudzeń i 10 dni po sprawa była jasna. Za parę dni kolejny transfer.

Mam pytanie. Przy poprzednich transferach piłam alkohol tj. na wzrost Endo czerwone wino i nie tylko. Także między stymulacjami. W tym czasie biorę też estrofem. Czy można łączyć alkohol z estrofemem? Za chwilę sylwester i znów boję się odmówić żeby nie wzbudzać podejrzeń czy aby nie jestem w ciąży. Czy to ew. moze to być przyczyną niepowodzeń. Lekarza o to nie pytałam.
 
reklama
Nadzieja wiem co czujesz :( u mnie w tym roku 3 stymulacje nieudane. 1 stymulacja transfer 2 zarodków 3dniowych nieudany - zero mrozakow, 2 stymulacja transfer 2 zarodkow 2 dniowych- nieudany-zero mrozakow , 3 transfer - podana jedna blastka - nie udało się. Leków cała masa :/
Niech ten rok się skończy :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry