reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wszyscy bardzo chwalą Białystok!Ka wcześniej jeździłam do Invimedu w Warszawie i tam było strasznie! Teraz jeździmy do Bociana do Warszawy i jest super. Przytulnie kameralnie spokojnie. Moja mama twierdzi ze w Białymstoku są najlepsi specjaliści . A czy tak jest?

Słyszałam to samo dlatego dojeżdżam do nich aż ze Szczecina choć w Szczecinie na miejscu tez mam klinikę . Tylko ze z wizyty na wizytę czuje się jak kolejna do odfajkowania , wiem ze może zbyt wiele oczekuje od lekarzy ale dla nich mam wrażenie ze pierwszy raz to normalne ze nie wyjdzie nawet się nie wdrażają w temat ,wszystko sama na sile wyciągam z nich to zarzucają ze za dużo czytam w internecie . Sama nie wiem już co myśleć ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Roksi tu trzeba opierdolic ze chciałam zapalić a nie podziwiać. Za co za głupotę? Ostatnim razem przed transferem i po do nieudanego betowanie nie paliłam wiec i tym razem tak będzie. Kwestia silnej woli i juz. Przykre jest ze niektóre kobiety w ciąży bez naszych problemów ze staraniem piją pala i cpaja i zdrowe dzieci mają.
Tak do końca zdrowe to one nie są Kochana pracowałam pracowałam w przedszkolu gdzie mieliśmy ośrodek dla dzieci niepełnosprawnych i dysfunkcyjnych i niestety 80% tych dzieci pochodziło z rodzin patologicznych gdzie matki piły i lub cpaly w ciąży pamiętam jak doszedł do grupy 7 latek słodki chłopak z anielska buzka a matka urodziła go pijana w sztorc a on urodził się w 2 promilami alkoholu we krwi cudem żyję a tyle problemów ze zdrowiem ma ze nikt nie chce go adoptować :(
 
Dzisiejsza diagnoza Pani dr z Bociana -proszę przestać czytać fora internetowe bo to My Panią leczymy a nie one ! Ogólnie wyszłam poirytowana bo mam transfer w poniedziałek i słyszałam ze przy crio nie musi być partner a teraz ze musi być żeby podpisać jeden papier. Tak jak byłam zachwycona Bocianem tak teraz mam ogromne wątpliwości ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hej,u nas też był mąż. Oboje musieliśmy podpisać kwity na mrozenie zarodków. Może o to chodzi.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Roksi tu trzeba opierdolic ze chciałam zapalić a nie podziwiać. Za co za głupotę? Ostatnim razem przed transferem i po do nieudanego betowanie nie paliłam wiec i tym razem tak będzie. Kwestia silnej woli i juz. Przykre jest ze niektóre kobiety w ciąży bez naszych problemów ze staraniem piją pala i cpaja i zdrowe dzieci mają.
Chodziło mi ,że Cię podziwiam za odwagę, że palisz ja bym miała wyrzuty sumienia. Nie pal bądź silna
 
Mam jeszcze jedno pytanie co do crio dziś mam 14 dzień dostałam Ovitrel i w poniedziałek mam mieć transfer 3 dniowych zarodków . Nie wiem czemu jej tak wyszło ja myślałam ze sobota to ten dzień . Co wy sądzicie ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dobrze wyliczyła :) pęcherzyk pęknie po 36 godzinach od podania ovitrelle (czyli dopiero po tym czasie jest tak jakby punkcja była na świeżo) + 3 dniowy zarodek i wychodzi poniedziałek :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,u nas też był mąż. Oboje musieliśmy podpisać kwity na mrozenie zarodków. Może o to chodzi.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Na mrożenie już miałam podpisywane bo Ja teraz podchodzę do crio ostatnich dwóch zarodków... niestety w moim związku jest tak ze z tym tematem jestem pozostawiona sama sobie bo partner ma swoje teorie na ten temat i jak mu powiem ze ma jechać podpisać papiery to się nagada za dziesięciu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobrze wyliczyła :) pęcherzyk pęknie po 36 godzinach od podania ovitrelle (czyli dopiero po tym czasie jest tak jakby punkcja była na świeżo) + 3 dniowy zarodek i wychodzi poniedziałek :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ooo widzisz bo Ja myślałam ze to jakoś odrazu pęka i liczą od jutra trzy dni . Dziękuje bardzo za odpowiedz już jestem spokojniejsza :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli to możliwe to proszę dopiszcie mnie w kalendarz na criotransfer na 02.01 może tym razem się uda choć teraz już podchodzę do tematu zupełnie inaczej ... co ma być to będzie !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć :) Możesz powiedzieć, w jakiej klinice to było konkretnie i czemu zrezygnowałaś?
Hej hej, zrezygnowałam z Invimed Warszawa. Powodów było wiele, pierwsza wizyta była długa, masa pytań i na wszystkie konkretne odpowiedzi, ale jak już zdecydowaliśmy się na Invitro to wizyty po 5 min, w zasadzie bez sensu, szłam na wizytę żeby dowiedzieć się jakie jeszcze mam zrobić badania, a nawet nie przeanalizowala wyników które przyniosłam. Wiecznie miałam przekładane wizyty na piątek, w piątek rano tel, że Pani doktor prosi żeby być jednak wcześniej. Więc biegałam na wizyty jak walnięta, a one trwały 5 min i zawsze słyszałam że o szczegółach porozmawiamy na następnej wizycie. W informacji/ recepcji zero pojęcia, kierowano mnie do koordynatorów, którzy zmieniali się co chwila więc do żadnego nie mogłam się dodzwonić..
Cennik spod lady, ceny z cennik były nieaktualne, albo ich nie było..

Na ostatnią wizytę kazała mi przyjechać rano. To była wizyta przed rozpoczęciem stymulacji. Z mężem wzięliśmy wolne w pracy, Pani doktor na wizycie dała mi kartkę, że mam jeszcze sód i potas zrobić, zaprosiła mnie na wizytę za 2 dni rano, bo usg będzie chciała zrobić i powiedziała że ma zabieg więc musi już iść. I wyszła. Kolejne 5 min za 150 zł.
Mam wrażenie że oni mają swój schemat wg jakiego działają i w dupie mają wyniki badań...

Zrobiłam chyba z tysiąc badań, szkoda mówić ile wydałam.. w Bocianie to tylko pytali po co..?

No i dobrze, od początku intuicja była za Bocianem, tylko oni jeszcze wtedy punkcje, transfery robili w Białymstoku i tego się bałam..ale dobrze wyszło :)

I IVF - mój Bąbelek ma 11 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
 
reklama
Mam jeszcze jedno pytanie co do crio dziś mam 14 dzień dostałam Ovitrel i w poniedziałek mam mieć transfer 3 dniowych zarodków . Nie wiem czemu jej tak wyszło ja myślałam ze sobota to ten dzień . Co wy sądzicie ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja nie mam doświadczenia, dopiero czekam na okres i potem jedziemy z crio ale mój doktor wspominał chyba o 5 dniach po ovitrelu ze zwykle robi transfer. Wypadało by akurat jak u ciebie. A co do alko to muszę sama doczytać ulotki leków.


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
 
Do góry