reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
W kwestii stymulacji i okresu, to ja po 1 zaszłam w ciąże ;), a przy crio okres dostałam jak w zegarku. Na szczęście. Dlatego jeszcze w tym roku mogłam zacząć nową stymulkę.
Trochę się martwie...bo jakos srednio czuje jajniki. Poprzednio po Gonalu praktycznie nic nie czułam no i wyhodowałam 2 sztuki. Teraz niby ciut lepiej...w piatek się okaze co tam sie wykluło. Mam nadzieje na kilka ładnych jajeczek :D. No i nie mogę sie doczekać już tej punkcji i transferu. Fajnie że wypada mi w sobote, bo beda mogła sobie dwa dni poleniuchować, moze wyślę męża z młodą do dziadków ;), bo jak jest ze mna w domu to ciagle opa i opa i ni huhu wytłumaczyc nie mozna ze mamusie brzuszek boli i nie moze jej podnosic ;). Ciekawa jestem co tym razem wyjdzie...test pewnie bede robic już po tygodniu :D, ale powiem Wam, że poprzednio już 8dpt wyszedł mi sikaniec, blady, ale wyszedł, kolejnego dnia był mocniejszy, wiec to nie była pozostałość pregnylu.
 
To tak jak moi rodzice, ale w tym wszystkim trzeba być silnym. Wiele ludzi przegrywa czasami już na samym początku bo nie ma w sobie siły walki choć to się łatwo mów,i a skąd tą siłę brać jak zamiast lepiej i do przodu to wiecznie coś ....wiem coś o tym. Trzymajcie dziewczyny kciuki za moją mamę ma dziś kontrolę- prześwietlenie wyciętej rany i węzłów chłonnych po wycięciu czerniaka. Musi być dobrze !
Trzymam kciuki!!!!
 
To tak jak moi rodzice, ale w tym wszystkim trzeba być silnym. Wiele ludzi przegrywa czasami już na samym początku bo nie ma w sobie siły walki choć to się łatwo mów,i a skąd tą siłę brać jak zamiast lepiej i do przodu to wiecznie coś ....wiem coś o tym. Trzymajcie dziewczyny kciuki za moją mamę ma dziś kontrolę- prześwietlenie wyciętej rany i węzłów chłonnych po wycięciu czerniaka. Musi być dobrze !
✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊
 
Dziewczyny, podpowiedzcie, mam brać od czwartku Cetrotide, po 1 ampułce. To bedzie 6dc. Tylko nie wiem jak to brać w związku z tym Fostimonem. Biore 4 zastrzyki o 19,19.30, to tego antagoniste powinnam brać jakos przed, po, w tym samym czasie czy nie ma to znaczenia?
 
Dziewczyny, podpowiedzcie, mam brać od czwartku Cetrotide, po 1 ampułce. To bedzie 6dc. Tylko nie wiem jak to brać w związku z tym Fostimonem. Biore 4 zastrzyki o 19,19.30, to tego antagoniste powinnam brać jakos przed, po, w tym samym czasie czy nie ma to znaczenia?
Ja musialam np brac miedzy 14-16 ale tak mi lekarz kazal brac. A ty nie masz na rozpisce.
 
To tak jak moi rodzice, ale w tym wszystkim trzeba być silnym. Wiele ludzi przegrywa czasami już na samym początku bo nie ma w sobie siły walki choć to się łatwo mów,i a skąd tą siłę brać jak zamiast lepiej i do przodu to wiecznie coś ....wiem coś o tym. Trzymajcie dziewczyny kciuki za moją mamę ma dziś kontrolę- prześwietlenie wyciętej rany i węzłów chłonnych po wycięciu czerniaka. Musi być dobrze !
Ja czerpe ze słońca i miłości :D
Raczej jestem uparta niż silna. .... nie raz mam chęć to wszystko pierd. .......
Ale charakter mi nieda. ......
Musze mieć pewność że zrobiłam wszystko. ....
Kciuki za mamę. Daj znać
 
Dziewczyny, podpowiedzcie, mam brać od czwartku Cetrotide, po 1 ampułce. To bedzie 6dc. Tylko nie wiem jak to brać w związku z tym Fostimonem. Biore 4 zastrzyki o 19,19.30, to tego antagoniste powinnam brać jakos przed, po, w tym samym czasie czy nie ma to znaczenia?
Ja wszystko biorę na raz o 20. Gonal menopur w prawy bok antagoniste w lewy i tak na zmianę
 
Jo_asia79
Ja cetrotide brałam razem z porannymi zastrzykami ale tak mi kazał doktorek i miałam po nim uczulenie ale wapno pomagało
 
reklama
Dzięki dziewczyny!
Husann, ja mam wpisaną g.19 ale to przy Fostimonie.
Ja brałam wcześniej gonapeptyl od początku cyklu ale nie pamietałam juz czy razem czy jakos później, ale chyba tez łacznie wszystko.
 
Do góry