reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam jeszcze jedno pytanie co do crio dziś mam 14 dzień dostałam Ovitrel i w poniedziałek mam mieć transfer 3 dniowych zarodków . Nie wiem czemu jej tak wyszło ja myślałam ze sobota to ten dzień . Co wy sądzicie ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nadzieja wiem co czujesz :( u mnie w tym roku 3 stymulacje nieudane. 1 stymulacja transfer 2 zarodków 3dniowych nieudany - zero mrozakow, 2 stymulacja transfer 2 zarodkow 2 dniowych- nieudany-zero mrozakow , 3 transfer - podana jedna blastka - nie udało się. Leków cała masa :/
Niech ten rok się skończy :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Moja malutka :*
 
Dzisiejsza diagnoza Pani dr z Bociana -proszę przestać czytać fora internetowe bo to My Panią leczymy a nie one ! Ogólnie wyszłam poirytowana bo mam transfer w poniedziałek i słyszałam ze przy crio nie musi być partner a teraz ze musi być żeby podpisać jeden papier. Tak jak byłam zachwycona Bocianem tak teraz mam ogromne wątpliwości ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Bocian w Warszawie czy w Białymstoku?
 
Nadzieja wiem co czujesz :( u mnie w tym roku 3 stymulacje nieudane. 1 stymulacja transfer 2 zarodków 3dniowych nieudany - zero mrozakow, 2 stymulacja transfer 2 zarodkow 2 dniowych- nieudany-zero mrozakow , 3 transfer - podana jedna blastka - nie udało się. Leków cała masa :/
Niech ten rok się skończy :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w tym roku miałam tylko 1 stymulacje podany jeden zarodek udane niestety poronienie w 7tc :/ miałam 2 mrozaczki ale musiałam odczekać 6msc zalecenie lekarza i teraz miałam podane moje mrozaczki teraz też coś drgnelo ale niestety:/ pierwsza próbę miałam w październiku 2015... oby przyszły rok był dla nas lepszy ;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przykro mi. Miałam transfer równo z Tobą tyle że nie miałam złudzeń i 10 dni po sprawa była jasna. Za parę dni kolejny transfer.

Mam pytanie. Przy poprzednich transferach piłam alkohol tj. na wzrost Endo czerwone wino i nie tylko. Także między stymulacjami. W tym czasie biorę też estrofem. Czy można łączyć alkohol z estrofemem? Za chwilę sylwester i znów boję się odmówić żeby nie wzbudzać podejrzeń czy aby nie jestem w ciąży. Czy to ew. moze to być przyczyną niepowodzeń. Lekarza o to nie pytałam.

Leków nie należy popijać alkoholem,ale uważam że 1 lampka wina od święta nikomu nie zaszkodzi.tak mi powiedział lekarz. Ja wczoraj mialam transfer i walczę by z tych nerw nie palić. Ogólnie paczka starcza mi na tydzień .... teraz od Wigili nie paliłam ale dziś mnie ciągnie żeby chociaż pół papierosa. ..
 
Leków nie należy popijać alkoholem,ale uważam że 1 lampka wina od święta nikomu nie zaszkodzi.tak mi powiedział lekarz. Ja wczoraj mialam transfer i walczę by z tych nerw nie palić. Ogólnie paczka starcza mi na tydzień .... teraz od Wigili nie paliłam ale dziś mnie ciągnie żeby chociaż pół papierosa. ..
Podziwiam, że palisz! ja jak rok temu się dowiedziałam, że nie ma szans naturalnie to nie pale już rok! mój mąż nie może przestać i dalej pali. Wiem co to znaczy jak mi on pali mam nerwa też myślę żeby zapalić. Paliłam długo rzuciłam bez żadnych leków wmawialam sobie, że jestem q ciąży i nie mogę heheh
 
Podziwiam, że palisz! ja jak rok temu się dowiedziałam, że nie ma szans naturalnie to nie pale już rok! mój mąż nie może przestać i dalej pali. Wiem co to znaczy jak mi on pali mam nerwa też myślę żeby zapalić. Paliłam długo rzuciłam bez żadnych leków wmawialam sobie, że jestem q ciąży i nie mogę heheh


Roksi tu trzeba opierdolic ze chciałam zapalić a nie podziwiać. Za co za głupotę? Ostatnim razem przed transferem i po do nieudanego betowanie nie paliłam wiec i tym razem tak będzie. Kwestia silnej woli i juz. Przykre jest ze niektóre kobiety w ciąży bez naszych problemów ze staraniem piją pala i cpaja i zdrowe dzieci mają.
 
reklama
Do góry