reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zadzwoniłam do doktorka, kazał się na razie nie przejmować tylko na ciotkę czekać, ze jeszcze do 7 max 10 dni powinno być krwawienie. Pocieszam się, ze jak byłam w poprzedni poniedziałek na wizycie to powiedział, ze nie dawno była owu, pewnie widział pęcherzyk pęknięty. Czyli chyba ok.


PGS, 5 zdrowych blasteczek na mnie czeka, od stycznia pierwsze crio :)
 
reklama
Dziewczyny jakoś mi tak strasznie smutno, ciężko już tyle czas za nami i w ogóle nic się nie dzieje. Ciągle pytam dlaczego?! Byliśmy u Trzeciaka, zlecił badania milion. Trzeba robić. :( Jak radzicie sobie ze złym humorem ?
 
Dziewczyny jakoś mi tak strasznie smutno, ciężko już tyle czas za nami i w ogóle nic się nie dzieje. Ciągle pytam dlaczego?! Byliśmy u Trzeciaka, zlecił badania milion. Trzeba robić. :( Jak radzicie sobie ze złym humorem ?

We Wrocławiu sie leczycie?
Jak młody doktorek? [emoji1]
Ponoć konkretny i ma bardzo dobra rękę


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ehhh dziewczyny to miały być piękne święta i cudowny sylwester a tu nic z tego 3 próba nie udana :/

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Eh.
Nie rozumiem dlaczego....
Ciagle mam to pytanie w głowie
DLACZEGO!
Tyle to kosztuje, tyle ludzi przy nas pracuje a jest tyle niepowodzeń [emoji24]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny!
Husann, ja mam wpisaną g.19 ale to przy Fostimonie.
Ja brałam wcześniej gonapeptyl od początku cyklu ale nie pamietałam juz czy razem czy jakos później, ale chyba tez łacznie wszystko.
Ja bralam miedzy 7-9 menopur a miedzy 14-16 gonal i w 6 dc dolaczylam cetrodite i tez miedzy 14-16 ale co inny lekarz i klinka to rozne godz
 
reklama
Do góry