reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie po pierwszej stymulacji pierwsza @ była w dobrym terminie a druga dopiero po 37dniach. Przy drugiej stymulacji była terminowo. A teraz po trzeciej znowu mi druga @ się spóźnia dziś 31 dc a zawsze mam co 28 dni.

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Beata,Kreatola,Peugeotka pieknych widoczkow i samych dobrych wiadomosci :)
Balątko scisnij mocno nozki i nie wypuszczaj kropka :)

Trzymam ✊✊✊✊
 
Z samej kliniki jesteśmy zadowoleni, mała kameralna klinika, ale wszyscy są bardzo mili, pomocni i kompetentni, cennik jest dostępny i aktualny. Tego wszystkiego nie było w Invimed. [emoji6] Chodzę do dr Niedużaka.
Oczywiście znajdę wady kliniki- lekarz przyjmuje codziennie, ale w godzinach 8-15. Mnie to zmusza do zwalniania się z pracy na wizytę..ale zaletą duża jest np to że punkcje i transfery odbywają się 7 dni w tygodniu.
Całość od 1 wizyty do transferu wyniosła mnie około 7 tys. Ale badania miałam już wszystkie w ręku, bo miałam właśnie podchodzić do stymulacji w invimed i w ostatniej chwili zrezygnowałam...

No udało się :) aż trudno uwierzyć mi do teraz :)



I IVF - mój Bąbelek ma 11 tygodni [emoji173][emoji703][emoji480][emoji304][emoji184][emoji320][emoji322][emoji324][emoji318]
Cześć :) Możesz powiedzieć, w jakiej klinice to było konkretnie i czemu zrezygnowałaś?
 
Nie ma co podziwiać .Jak człowiek jest chory to się leczy a jak wyleczyć się nie da to uczy się żyć z chorobą i tyle.
To tak jak moi rodzice, ale w tym wszystkim trzeba być silnym. Wiele ludzi przegrywa czasami już na samym początku bo nie ma w sobie siły walki choć to się łatwo mów,i a skąd tą siłę brać jak zamiast lepiej i do przodu to wiecznie coś ....wiem coś o tym. Trzymajcie dziewczyny kciuki za moją mamę ma dziś kontrolę- prześwietlenie wyciętej rany i węzłów chłonnych po wycięciu czerniaka. Musi być dobrze !
 
reklama
U nas były plemniki z biopsji, a takie są zawsze zdechłe... i mamy 6 zamrożonych zarodków, 2 mi podali i jestem teraz w 7 tygodniu. Jeszcze nie słyszałam serduszka więc zobaczymy co będzie, ale sam fakt że tyle zarodków się stworzyło. Także bywa różnie...

Gosia: a badania genetyczne Emka robiliście? Może coś jest z kariotypem? Byliście u androloga?
Genetyka ok
Do androloga chcemy sie wybrac po nowym roku
 
Do góry