reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pół nocy myślałam i nic nie wymyśliłam,jest mi cholernie przykro,nawet nie chodzi o to ze to ma(nie wiem czy ma na czarna godzinę ,bo listek jest cały ,czy moze juz któryś...) ale o to ze mamy jakieś tajemnice przed sobą [emoji20] czy to właśnie jest życie i moment w którym zaczynaja sie problemy u par które nie mogą mieć dzieci? Narazie sprawy nie ruszę bo moze faktycznie mu wstyd czy cos i mogłabym pogorszyć sytuacje,ale będę sprawdzać czy on to bierze i wtedy spróbuje pogadac


I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony -Hiperka [emoji30]
Pixie Dixie, ja jestem po takich rozmowach z moim facetem, z tym ze u mnie któregoś dnia gdy test owulacyjny wskazał ze to TEN dzień mój M stwierdził ze nie da rady.
Wściekłam sie bo cały miesiąc czekamy na takie momenty. Uwierz mi , ze w tamtym momencie wolałabym zeby cos wziął niż zebysmy oboje przeżyli taki zawód.
Po rozmowie na ten temat juz zawsze sie zastanawiałam czy sie nie zmusza, zastanawiałam sie ile go kosztuje taki seks, wmowilam sobie ze na pewno nie ma ochoty i robi to z przymusu.
Dlatego na Twoim miejscu przeczekalabym a jesli Twój maz sam poczuje ze nie da rady to na pewno Ci o tym powie.
W koncu szczerość w małżeństwie działa w obie strony i on jest zobowiązany do postawienia sprawy jasno tak samo jak Ty, wiec nie myśl ze tylko w Twojej inicjatywie leży wyjaśnienie sprawy.
 
reklama
Ta liczba to chyba ja?? :D Kurcze wspominałam, że chyba będę testowała jednak 19tego, ale nie wspominałam o edycji kalendarza :D Miałam to zrobić teraz [emoji14] A data już zmieniona [emoji14] Może to dobry znak :)
Przepraszam, piszę na telefonie i nie zawsze wszystko dobrze się wpisze. Tak, ta liczba to Ty.
Pozdrawiam

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój M dzisiaj wraca,zobaczę,jak bedzie okazja to będę przy nim czegoś szukać i przy nim je znajdę,moze bedzie tylko kupa śmiechu-oby ...

Ale dzięki dziewczyny za rady [emoji6] chociaż w tej sytuacji to mogliby faceci sie wypowiedzieć bo my kobitki to zawsze tak wyolbrzymiamy [emoji57]


I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony -Hiperka [emoji30]
 
Mój M dzisiaj wraca,zobaczę,jak bedzie okazja to będę przy nim czegoś szukać i przy nim je znajdę,moze bedzie tylko kupa śmiechu-oby ...

Ale dzięki dziewczyny za rady [emoji6] chociaż w tej sytuacji to mogliby faceci sie wypowiedzieć bo my kobitki to zawsze tak wyolbrzymiamy [emoji57]


I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony -Hiperka [emoji30]

Masz racje swieta my zawsze wyolbrzymiamy [emoji23][emoji23]I to w kazdej kwestji ,my baby z dlugim jezykiem,tak bylo JuZ od dawien Dawna [emoji85][emoji6][emoji12][emoji1]

Moja babcia ledwo wyszla na miasto a wiedziala kto jest w ciazy kto planuje ,kto mial wypadek czy kto umarl .....przypuszczam tez wyolbrzymiala opowiesci

W kazdym badz razie Ja trzymam za was[emoji110],napewno jeszxe razem bedzuecie Sue smiac!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
I tak swoja droga na zakonczenie tematu ....kto powiedzial ze to tylko my cierpimy fizycznie I psychicznie przy ivf......nasze drugie polowki rowniez ;/,potem jak JuZ jest test pozytywny jest taka radosc I zrzucenie tego calego trudu ze kazda z nad powinna chyba ksiazke napisac;), ja o tym mysle.....potem pokazac dziecku jak podrosnie..



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mogę poprosić o wpis do kalendarza na jutro transfer.
Dzwonili z przychodni mamy 5 zarodeczkow . Zdecydowaliśmy sie na transfer 2 dwodniowych a pozostałe 3 przetrzymac do 5 doby przed mrożeniem . Rozważaliśmy poczekać ze wszystkimi do 5 doby ale doradzili na 2 dobę rzeby nie ryzykować . Co o tym myślicie ?
Mi też podali dwa dwudniowe, bo miałam tylko 3 i mówili, że lepiej nie ryzykować. Trzeci został zamrozony w 3 dniu.

11.2016 - IMSI - nieudane
 
Po krótce dziewczyny przedstawię wam moją historię ;-) pierwsze ivf kwiecień 2016-1 transfer brak ciąży, 1 mrozak blastka- rozpadła sie przy rozmrazaniu. drugie ivf grudzień 2016- 2 mrozaki blastki. plus swiezy transfer blastki i w poniedziałek 19.12 lekarz kazał zrobić weryfikacje bety i proga, także czekam w napięciu na poniedziałek...
 
reklama
A jeśli chodzi o kryzysy, to chyba każdego mężczyznę wcześniej czy później dopada. Mój też miał dość jak mierzyłam temperaturę, robiłam testy owulacyjne, notowalam wszystko i mówiłam w który dzień najlepiej będzie się kochać... Powiedział, że nie ma siły... Odpuscilam dopiero jak podjęliśmy decyzję o in vitro. Teraz wspiera i ma siłę na wszystko ;-)

11.2016 - IMSI - nieudane
 
Do góry