reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny dzisiaj jestem taka szczęśliwa, że w styczniu zaczynamy najlepszy prezent na święta. Mam jakieś przeczucie, że się uda wszytko, oby tak było! Dawno nie było mnie na forum i widzę, że coraz więcej brzuszków brawo dziewczynki :-*
To na pewno się uda!!! Tylko nie trac tej wiary [emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki dziewczyny sprawdze jeszcze dla pewności za dwa dni na szczęscie mam jeszcze 2 mrożaczki więc nie jest tak zle.Czasami myśle ze mój zapas szczęscia sie wyczerpał bo przeciez mam już jedno dziecko może dlatego nic z tego :frown:
 
Dziewczyny co do PAPPA to jeszcze raz napiszę... U mnie po dobrym usg, wszystko w normie, nawet NT w górnej granicy normy PAPPA wyszło 1:3 ZD :( w wieku 33 lat, nie paląca, chuda i ciąża naturals. Amniopunkcja potwierdziła. 5% dzieci z ZD nie ma zauważalnych na usg markerów w czasie pierwszych prenatalnych. Jak macie w pakiecie to nawet się nie zastanawiacie czy robić. No chyba, że robicie Nifty jeśli ktoś może sobie na to pozwolić.

Krealtola, mam nadzieję że PAPPA Cię uspokoi, poznałam w ciagu ostatniego roku dziesiątki historii gdzie NT było troszkę wyższe, potem się wchłonęło a dzieci zdrowe jak rybki.

Ema51 - przy ryzyku wyliczonym przez PAPPA 1:200 tez się mówi ze jest podwyższone a w praktyce prawie wszystkie ciąże są zdrowe. Wiem, że to czekanie jest okropne i bez sensu że cię lekarz zestresował. Postaraj się nie czytać o PAPPA teraz bo bez wyniku nic nie wykombinujesz a stresu się najesz co niemiara.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny. Jestem mega szczęśliwa, wiadomo, że to dopiero początek drogi, ale ważny punkt jest już za nami. Mam zwolnienie jeszcze na dwa tygodnie, żeby nie złapać w tym czasie żadnego przeziębienia.
A uczucie faktycznie mega, chociaż tak naprawdę ja na tym USG widziałam tylko mrugający punkcik, no ale o to chodziło:) Doktor powiedziała, że na ten moment jest wszystko ok i nie ma żadnych zastrzeżeń.
 
reklama
Do góry