reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Madzik2003
Mamy też sam problem u mnie wszystko Oki, mąż słabe nasienie. Miałam juz dawno podejść do pierwszego zabiegu, ale moje małżeństwo zakończyło się na jakiś czas. Mąż wrócił zaczynamy wszytko od nowa w poniedziałek jedziemy dokończyć badania. to, że mąż mnie zostawił to moja winna, cały czas mu mówiłam, że mam jiz tyle lat wszyscy mają dzieci są w ciąży, a ja przez Ciebie nie mogę zajść w ciążę miał mnie już dość. Teraz żałuję, że tak powiedziałam. Mam nadzieję, że w styczniu podejdę do pierwszego zabiegu i mam nadzieję, że z tak złego nasienia coś się zapłodni jeśli będą dwie to chce żeby mi je razem podali. liczę z całego serca, że się uda
 
reklama
Hej ciotki:)
Ja po usg - nt 2.5mm kosc nosowa jest, wszystkie pomiary ok. Przeplywy w normach wiec ocena dr - ryzyko chorob niskie:)
Ufff:)
Teraz czekam tylko na mojego dr i plan zejscia z lekow:)
Pozdrawiam i powodzenia dla wszystkich:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Ufffff wiem co za stres te usg ,super ze wszy ok



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madzik2003
Mamy też sam problem u mnie wszystko Oki, mąż słabe nasienie. Miałam juz dawno podejść do pierwszego zabiegu, ale moje małżeństwo zakończyło się na jakiś czas. Mąż wrócił zaczynamy wszytko od nowa w poniedziałek jedziemy dokończyć badania. to, że mąż mnie zostawił to moja winna, cały czas mu mówiłam, że mam jiz tyle lat wszyscy mają dzieci są w ciąży, a ja przez Ciebie nie mogę zajść w ciążę miał mnie już dość. Teraz żałuję, że tak powiedziałam. Mam nadzieję, że w styczniu podejdę do pierwszego zabiegu i mam nadzieję, że z tak złego nasienia coś się zapłodni jeśli będą dwie to chce żeby mi je razem podali. liczę z całego serca, że się uda

U nas było nasienie z biopsji i powstało 8 zarodków... a z biopsji to wiadomo, że słabiutkie... także jest nadzieja!
 
Madzik2003
Mamy też sam problem u mnie wszystko Oki, mąż słabe nasienie. Miałam juz dawno podejść do pierwszego zabiegu, ale moje małżeństwo zakończyło się na jakiś czas. Mąż wrócił zaczynamy wszytko od nowa w poniedziałek jedziemy dokończyć badania. to, że mąż mnie zostawił to moja winna, cały czas mu mówiłam, że mam jiz tyle lat wszyscy mają dzieci są w ciąży, a ja przez Ciebie nie mogę zajść w ciążę miał mnie już dość. Teraz żałuję, że tak powiedziałam. Mam nadzieję, że w styczniu podejdę do pierwszego zabiegu i mam nadzieję, że z tak złego nasienia coś się zapłodni jeśli będą dwie to chce żeby mi je razem podali. liczę z całego serca, że się uda

Ojej, skąd ja to znam! Mi się prawie rozsypało przez to małżeństwo i u nas też latka już nie najmłodsze (38,40). Ja bardzo długo czekałam z decyzją (od 2012), nie mogłam się zdecydować. I wiesz co? Jak na razie największym sukcesem jest ze się zdecydowałam. Pierwsze in vitro przeszłam bardzo dobrze. Psychicznie tez, mimo porażki. Walczę
dalej, ale z innym nastawieniem. Przede wszystkim trzeba o siebie zadbać (dieta, sport, wspomaganie) i dojsc w czym był problem ze się nie udało.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, ja się trochę podziębiłam. Mam podwyższoną temperaturę ok. 37, 4 stopni.
Wzięłam urlop i siedzę pod kołdrą, piję wodę z cytryną i miodem. Coś jeszcze mogę zrobić?
Wizytę u lekarza z pierwszym usg mam dopiero w piątek, a do internisty terminy za tydzień. Z obliczeń wynika, że to 6t3d ciąży.
 
Do góry