reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Eee no nie przesadzaj wchodz na poronienia nawykowe nafoczka wszystko ci wytlumaczy albo inne dziewczyny. Mysle ze jak spytasz o te igm to tez ci doradza. Ja powiedzialam ci czemu moze byc nizsze z ogolnego punktu jak zlecaja to lekarze. Dziewczyny pewnie beda wiedzialy co wskazuje z ginekologicznego punktu widzenia :)
Tylko o te igm mi chodzi bo jako jedyne są z gwiazdą * poniżej normy.
 
Miłego dnia :)

Ema51 samych dobrych wiadomości! [emoji110]

I IVF - mój Bąbelek ma 8 tygodni [emoji173][emoji703][emoji320][emoji322][emoji324]
 
Witam ja miałam to szczęściezakosztować dwuch rodzai bólu porodowego .Ja nie chciałam cesarki bo wiedziałam jak to jest po operacji ale los za mnie wybrał mała była cała owinięta pempowina jak szyneczka to jest cud że zyje i jest zdrowa.jak dla mnie bol po cesarce jest gorszy od porodowego , moze dlatego ze daja lipne srodki przeciwbulowe ze wzgledu na karmienie piersia
 
Dziewczyny ja w trakcie punkcji dowiedzialam sie ze mam polipa endometrialnego i transferu nie bedzie, wczesniej nikt tego nie zobaczyl, czy któraś miała podobnie?czy mimo polipa zarodek sie moze zagniezdzić i bedzie zdrowa ciaza?
 
reklama
Dziewczyny ja w trakcie punkcji dowiedzialam sie ze mam polipa endometrialnego i transferu nie bedzie, wczesniej nikt tego nie zobaczyl, czy któraś miała podobnie?czy mimo polipa zarodek sie moze zagniezdzić i bedzie zdrowa ciaza?

Ja mialam udane fiv majac na obu jajnikach cysty czekoladowe. Nie wiem czy to to samo co polip...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry