reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam ! Tak czytam wszystkie fora I Jestem pelna obaw ! Jestem 4dpt 4 dniowego zarodka . Nigdzie nie moge znalesc informacji na temat zarodkow 4 dniowych . Wszedzie jest transfer 2,3 lub 5 dniowych I sie zastanawiam czy tylko Ja taki mialam ? Czyli zero szans ?
 
Witam ! Tak czytam wszystkie fora I Jestem pelna obaw ! Jestem 4dpt 4 dniowego zarodka . Nigdzie nie moge znalesc informacji na temat zarodkow 4 dniowych . Wszedzie jest transfer 2,3 lub 5 dniowych I sie zastanawiam czy tylko Ja taki mialam ? Czyli zero szans ?

Zero !

A na serio, co za roznica czy 4 czy 5dniowy, pomijajac date implantacji?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jesli chodzi o crio i hodowaniu endo to ja chyba wiem wszystko. Wiec jakby co sluze rada co robic jak nie rosnie ;) mam opracowana swoja metode hehehe.

Teraz sie nie bede rozpisywac bo zaraz lykam relanium i smigam na crio.

Trzymajcie kciuki zeby maly gamon sie odmrozil, zeby lekarz mial dobra reke i zoby cholera sie udalo. Dzieki z gory ;)

Trzymam kciuki trzymam :) Dobrze, że ty masz do swojego doktorka zaufanie, to bardzo pomaga. Będzie dobrze, to nie żaden gamoń ta twoja śńieżynka tylko mała Panienka najprawdopodobniej. Zodiakalna, sierpniowa ;)

Bardzo poproszę o Info jak prawidłowo powinno być kontrolowane wszystko do crio. Co tu dużo gadać, nie pozwolę na rosyjska ruletkę w tej kwestii. Ale z drugiej strony nie chce się wtrącać w coś o czym nie mam pojęcia, mylić procedury, tak że pytam konkretnie tylko i wyłącznie o crio. Co było, tego już nie zmienię. Nawet nie chcę na tym etapie się denerwować że można było to czy tamto. Na tą chwilę mam 5 blastocyst 5 dniowych i w obecnej klinice wiec naprawdę jest dobrze i chcę, żeby było dopilnowane wszystko, czego dopilnować można. I tak płacę za każde badanie czy wizytę osobno więc nie powinni robić mi problemu. Nie zgodzę się na żadne rozmnażanie do chwili, kiedy będę pewna że jest zrobione wszystko, co było można. Inaczej zwariowała bym chyba czekając ja betę.
 
Witam jestem tu nowa ale od jakiegoś czasu was troszke podczytuje i wszystkim bardzo kibicuje jutro mam punkcje i jestem trochę przerazona ,nie samym faktem znieczulenia ale tego co bedzie po . Mam do was kochane pytanko odnośnie depilacji tam... czy jest konieczna bo ze stresu zapomniałam dopytać

Witaj ewelin
Ja tez zawsze cala Sue gole;)), gdybym miala wiecej kasiory posxlabym cala pod laser:ppppp
To zalezy od ciebie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koniczynka,nie dlatego. Ja u niego mała dokładnie tak samo. Przez całą stymulację tylko jedno badanie krwi na sam jej koniec. Chyba mają taką praktykę.
Jak przeszłam do Novum to się zdziwiłam, bo tam mi badali krew przy każdej wizycie, z 4 razy.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Mi zbadano na 6 dni przed punkcją. I koniec. Zadzwonił, ze jest dobrze i mam stosować leki jak w instrukcji. Usg za każdym razem, wizyt przy stymulacji 4. Ale jedynie co się dowiedziałam to na nr2 że na tamta chwilę widzi 12-14 jajek. Ale ok, co do endometrium to wiadome było ze i tak transfer odroczony wiec może tak miało być. Albo wszystko było na tyle dobrze, ze to wystarczyło. Nie ważne, to juz za mną, wpływu nie mam. Ale crio jest przede mną i... I będzie inaczej. Albo będzie gdzie indziej. I koniec tematu. Obawiam się, że dr. mnie zapamięta jako wyjątkowo upierdliwą osobę ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry