reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kropelka,ja kiedyś byłam u lekarza (na etapie badania czemu nie mogę zajść w ciaze), a ten patrzy na kartę i po chwili mówi "no więc tak,Pani Beata ma Pani menopauze ". Mnie wrylo,po chwili mowie "Panie dr,ale ja mam 35 lat". Okazało się, że miał 2 pacjentki o takim samym imieniu i nazwisku,a asystentka przy zapisie na wizytę dala mu nie moja kartę ;)
Jak ma być taka beta to warto poczekać jeszcze 1 dzień ;) choć wiem,że teraz masz niezłą nerwowe

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

LOL
Spadła bym z krzesła chyba... Choć znajoma znajomej ma meno w wieku coś koło 30...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam jestem tu nowa ale od jakiegoś czasu was troszke podczytuje i wszystkim bardzo kibicuje jutro mam punkcje i jestem trochę przerazona ,nie samym faktem znieczulenia ale tego co bedzie po . Mam do was kochane pytanko odnośnie depilacji tam... czy jest konieczna bo ze stresu zapomniałam dopytać

Ja normalnie robię sobie woskiem na 0 ale teraz ograniczam wosk do ud, klasyczne bikini a strategiczne miejsce czyli wargi podgalam. Bo chwilę trwa taka woskowa depilacja a nie chcę się zaziębić ;)

Ale myśle, ze jak ktoś nie lubi to nie koniecznie musi być na zero.
 
Kropelka tak to JuZ jest tu w Uk tez czasem nielad Ale jestem dobrej mysli ze to twoja beta i blizniaki !!![emoji120][emoji120][emoji120][emoji64][emoji64][emoji64][emoji2]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nigdy nie liczylam i nie sprawdzalam jaka powinna byc beta wiem tylko ze w 12 dpt musi byc powyzej 5 a czym wyzsze tym lepiej
Jesli sie myle poprawcie


Jutro sie dowiesz prawdy;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beatko a jak u ciebie? Lepiej już? Masz jakies szczególne uważanie zalecone czy normalnie funkcjonujesz po tych krwawych historiach?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie już ok, krwiak prawie w całości się już wchlonal (ufff), wiec mam już zgodę na spacery,choć bez szaleństw :)
Wczoraj się przestraszyłam, bo pojawiły mi się jakieś malutkie plamki krwi,wiec pojechalam do szpitala sprawdzić, ale wszystko jest ok,może to dlatego że powinnam wczoraj lub dziś dostać miesiaczke,a może się zadrapalam,nie wiem. Ważne, że Bąbel ma już 19mm :)
No i popołudniami łapią mnie straszne mdlosci :( ale nie ma tego złego z czym sobie owsiane ciasteczka nie poradzą :)
Od poniedziałku odstawiłam juz acard,wiec biorę teraz już tylko luteine i lutinus,magnez,euthyrox, Wit D.
Za tydzień mam zejść z luteine i lutinusem z 300 na 200 na dobę.
Koniec 8 tygodnia, jak wszystko bedzie ok termin na ok 10.07.2017
Wpiszcie mnie proszę na 28.12 usg prenatalne. Będę też robić test nifty po 10 tygodniu.


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tylko ti na szybko znalazlam


Ale cala prawda jutro !
e88381f4f1f7b54ddbec64e67f4dfff7.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tylko ti na szybko znalazlam


Ale cala prawda jutro !
e88381f4f1f7b54ddbec64e67f4dfff7.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To jest bardzo indywidualne. Tu 1 beta ok 10, to bardzo niska.
Ja miałam 12 dpt 138,14dpt-350,19dpt-3300,26dpt-27000
:)
Ja sobie sprawdzalam na tym kalkulator ze
http://******************/kalkulator-hcg.html


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry