reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hejka,żyje ,ale co to za życie...... jeśli ktoś sie zastanawia czy ma hiperke.... to na pewno jej nie ma,dziś mam lepszy dzień wiec pisze ale ogólnie jest STRASZNIE i po tyg nie ma poprawy a ja juz nie mam sił [emoji22]wszystko mnie boli[emoji30] w pon dr powiedział ,ze stan ciężki ale stabilny,mogę iść do szpitala ale jakos specjalnie nie kazał,wiec leżę w domu.Moje 4 mrozaczki maja sie dobrze,dwa 3dniowe,dwa 5dniowe (wszystkie dobre) i jedna pozna blastka sobie rośnie jeszcze ,ale dr zmienił zdanie i nie poda mi 2 naraz i nie wiem kiedy to bedzie [emoji20]


I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony

Jeju, przykro mi bardzo... Trzymaj się i przetrwaj to, poczekaj aż dojdziesz do siebie przed następnym krokiem. Od siebie tylko powiem, ze może dobrze zrobi ci napar z kopru włoskiego... bo wiem po sobie jak cholernie boli każde minimalne nawet wzdęcie jak wszystko w środku obolałe a Otrzewna podrażniona.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi zbadano na 6 dni przed punkcją. I koniec. Zadzwonił, ze jest dobrze i mam stosować leki jak w instrukcji. Usg za każdym razem, wizyt przy stymulacji 4. Ale jedynie co się dowiedziałam to na nr2 że na tamta chwilę widzi 12-14 jajek. Ale ok, co do endometrium to wiadome było ze i tak transfer odroczony wiec może tak miało być. Albo wszystko było na tyle dobrze, ze to wystarczyło. Nie ważne, to juz za mną, wpływu nie mam. Ale crio jest przede mną i... I będzie inaczej. Albo będzie gdzie indziej. I koniec tematu. Obawiam się, że dr. mnie zapamięta jako wyjątkowo upierdliwą osobę ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
I słusznie! Czasami mam wrażenie, że Ci lekarze nie zdają sobie sprawy,że przed nimi siedzą osoby które wiele wycierpialy, walczą o swoje marzenia,zadluzaja się itp
Dlatego ja też zero skrupułów! Place-wymagam! Kiedyś taka nie byłam, ale teraz to mam to gdzieś :)
Na szczęście trafiłam na super lekarka, na ostatniej wizycie w Novum (teraz już jestem u swojej gin) Wysciskalysmy się i do zobaczenia jak wrócimy po braciszka lub siostrzyczke :)
Na pewno będzie dobrze :) dziewczyny tu na pewno dadzą Ci pełno przydatnych wskazówek :) [emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
W sobotę miałam estradiol ok 2800 ,reszta wyników z krwi tez w granicach, wiec nie wiem dlaczego to sie tak utrzymuje


I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony
Jesli sie dobrze doliczylam mialas z tego co piszesz 22 oocyty,zakladajac ze byly wszystkie dojrzale ,wynik E2 jest o wiele wyzszy.A estradiol napedza hiperke. Zastanow sie nad szpitalem,bo tam ci moga podac kroplowke i ogolnie szybciej z tego wyjdziesz.A juz na pewno jak bedzie ci brzuch rosl w oczach i zbierala sie w nim woda.Na to musisz uwazac,mam nadzieje ze tak daleko nie zajdzie.Oprocz tego szkoda ze nie dostalas Dostinexu po punkcji,wielu osobm to tutaj pomoglo.Trzymaj sie i uwazaj na siebie.:)
 
Kropelka?????1100???? Kur....cze to blizniaki !!!!!ja w 12 dpt mialam 460 co prawda kobieta kazda inna Ale 16dpt i 1100 bardzo Sue ciesze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba Rybka miała na początku będę coś między 1100-1400 :)
I bliźniaki jak się patrzy :)


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry wszystkim.
Nie uwierzycie co mi sie dzis przytrafiło i naprawde juz nie wierze w służbę zdrowia NIGDZIE!!!!
Wczoraj specjalnie pojechałam z Holandii do Niemiec zeby zrobić betę. Zrobiłam i dzis miałam zadzwonić po wynik.
Zadzwoniłam, odebrał lekarz, zapytałam o wynik a on do mnie
"A to Pani, tak przypominam sobie. Wyniki przyszły i było cos ponad 1100" wiec pytam czy mógłby dokładnie sprawdzić bo jest to dla mnie ważne. A on zaczął cos kręcić i wymyślać a na koniec powiedział ze wynik przyszedł z laboratorium faksem i oni ten faks wyrzucili. Bo zawsze wyrzucają i jak zadzwonie jutro to bedą mieli oryginał .

No załamka!!!! Pieprzony burdel. Jak mozna wyrzucić czyjś wynik wcześniej nie podając go pacjentce i ciekawa jestem czy doktor w ogole prawidłowo skojarzył moje nazwisko. I chociaż jestem 16 dzień po transferze to nadal nie wiem NIC!!!!!! Jestem wściekła jak diabli.


Kropelko wiem, że jesteś wściekła, ale pozwolę sobie na gratulacje mimo wszystko. Dla lekarza pewnie nie miało różnicy czy wynik poda ci dzis czy jutro, ważne ze beta wysoka, tak św pewnie wykombinował... eh, szkoda gadać. Jeśli czujesz, że musisz wiedzieć już to zadzwoń jeszcze raz i poproś o podanie kontaktu do laboratorium. Nawet nie wiesz ile razy przeróżne labolatoria obdzwaniałam... Bo zanim wynik trafi na biurko lekarza może minąć dzień a jeszcze musi moc chwilę na telefon...

Mi się raz przytrafiło ze lekarz wydał moja kartę wypisu ze szpitala innemu pacjentowi. Tzn. kartę wypisu sprzed dwóch tygodni po terminacji ciaży ze wszystkimi danymi moimi itd. Bo leżałam na oddziale drugi raz, tydzień po pierwszym pobycie przez 5 dni i miedzy innymi oddałam z papierami kartę wypisu z poprzedniego tygodnia. Doktorek do mnie przyszedł, dał mi wypis obecny, dał moje papiery ale bez poprzedniej karty i stwierdził, ze musiał ja po drodze wydać ...INNEJ PACJENTCE i przeprasza, ale musi iż biec na blok bo operacja. I żebym przyszła za pare dni to ki wydrukują duplikat z systemu...
 
Ostatnia edycja:
Jutro zadzwonie jeszcze raz do tego lekarza bo wierzyc mi sie nie chce w tak wysoka bete w 15dpt.

Kropelko, wystarczy, ze prężnie się dzielił i szybko zaimplantował. Przecież beta podwaja się w dwa dni. A wiadomo tez, ze cześć zarodków dzieli się szybciej, cześć wolniej. Moje są no praktycznie 6 dniowe bo w 4-5 dniu podziały się zatrzymały a po południu 5 dnia ruszyły z pełną parą...wiec są 6 dniowe a wyglądają tak, jak mogły by wyglądać w 5 dniu.
 
reklama
Kropelka,ja kiedyś byłam u lekarza (na etapie badania czemu nie mogę zajść w ciaze), a ten patrzy na kartę i po chwili mówi "no więc tak,Pani Beata ma Pani menopauze ". Mnie wrylo,po chwili mowie "Panie dr,ale ja mam 35 lat". Okazało się, że miał 2 pacjentki o takim samym imieniu i nazwisku,a asystentka przy zapisie na wizytę dala mu nie moja kartę ;)
Jak ma być taka beta to warto poczekać jeszcze 1 dzień ;) choć wiem,że teraz masz niezłą nerwowe

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry