reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pixie_Dixie powiedz mi jak wyglądała punkcja, co mam ze sobą zabrać? Mam ją jutro o 9 i bardzo się denerwuje.. Chodzę do tego samego lekarza w invimed wrocław co Ty :)

Tak jak milagros pisze sama punkcja to przyjemność,idziesz do gabinetu,siostra Ci mówi ze masz założyć sukienkę [emoji6] i mieć tylko skarpetki i stanik(ja oczywiście zestresowana i w majtach weszłam [emoji23]) potem idziesz na sale,wypisujesz papiery, zakładają wenflon,idziesz na fotel,przystojniak z okienka wypytuje o Teoje dane i dane partnera [emoji5](a nogi juz rozłożone) potem miła pani doktor przykłada maskę i mówi ze juz zasypiasz,ty sobie myślisz ,jak zasypiam to przecież nie działa.... i budzisz sie na łóżku juz po [emoji6]
A potem to naprawdę indywidualna sprawa,myślałam ze max 2 dni będę cierpieć a tak juz leżę 5 a brzuch dalej jak bania [emoji20]
Trzymam kciuki za Ciebie,bedzie dobrze [emoji8]
Ja zabieg miałam na 8(oczywiście sie spóźniłam) i koło 11 wyszłam,dostałam jeszcze ketonal w kroplowce bo jednak duzo mi pobrali oocytow
Daj znac jak poszło !

Wiem co czujesz, u mnie pobrali cos z 25? Jakos tak no ale ja po punkcji sie lepiej czulam niz przed. Przed to bylo mi ciezko chodzic, siadac... ogolnie zyc nie mialam sily. Po pobraniu jeden dzien i poszlam do pracy ale mialam hiperke. Dzieki temu, ze nie podali mi zarodka, ona sie nie rozwinela i tak po 3-4 dniach juz nie czulam brzucha tak mocno. Wiec to kwestia czasu.

Mi powiedział ze otarłam sie o hiperke, a juz przed punkcja zdecydował ze przekładamy transfer bo estradiol 3800 a wczoraj kazał powtórzyć i mówi zobaczymy ile skoczył .... a mój wynik to 2800 wiec z czego ten brzuchol i woda?



I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony
 
Pixie_Dixie powiedz mi jak wyglądała punkcja, co mam ze sobą zabrać? Mam ją jutro o 9 i bardzo się denerwuje.. Chodzę do tego samego lekarza w invimed wrocław co Ty :)
Hej, pisałam już Pixie przed punkcja, że nic nie musisz brać, bo wszystko dadzą. Koniecznie na czczo! Powodzenia! Ja też się denerwowałam, ale okazało się, że punkcje przeszłam wzorowo. Mogliby mnie teraz tez uśpić, bo po transferze jest ciut gorzej.

IMSI, 2 dwudniowe zarodki., beta 30.11
 
Hej, pisałam już Pixie przed punkcja, że nic nie musisz brać, bo wszystko dadzą. Koniecznie na czczo! Powodzenia! Ja też się denerwowałam, ale okazało się, że punkcje przeszłam wzorowo. Mogliby mnie teraz tez uśpić, bo po transferze jest ciut gorzej.

IMSI, 2 dwudniowe zarodki., beta 30.11
Nie wolno zuc gumy w tym dniu przed punkcja nawet...
U mnie nie moglam miec pomalowanych paznokci...
 
Tak jak milagros pisze sama punkcja to przyjemność,idziesz do gabinetu,siostra Ci mówi ze masz założyć sukienkę
emoji6.png
i mieć tylko skarpetki i stanik(ja oczywiście zestresowana i w majtach weszłam
emoji23.png
) potem idziesz na sale,wypisujesz papiery, zakładają wenflon,idziesz na fotel,przystojniak z okienka wypytuje o Teoje dane i dane partnera
emoji5.png
(a nogi juz rozłożone) potem miła pani doktor przykłada maskę i mówi ze juz zasypiasz,ty sobie myślisz ,jak zasypiam to przecież nie działa.... i budzisz sie na łóżku juz po
emoji6.png

A potem to naprawdę indywidualna sprawa,myślałam ze max 2 dni będę cierpieć a tak juz leżę 5 a brzuch dalej jak bania
emoji20.png

Trzymam kciuki za Ciebie,bedzie dobrze
emoji8.png

Ja zabieg miałam na 8(oczywiście sie spóźniłam) i koło 11 wyszłam,dostałam jeszcze ketonal w kroplowce bo jednak duzo mi pobrali oocytow
Daj znac jak poszło !



Mi powiedział ze otarłam sie o hiperke, a juz przed punkcja zdecydował ze przekładamy transfer bo estradiol 3800 a wczoraj kazał powtórzyć i mówi zobaczymy ile skoczył .... a mój wynik to 2800 wiec z czego ten brzuchol i woda?



I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony


Tak jak milagros pisze sama punkcja to przyjemność,idziesz do gabinetu,siostra Ci mówi ze masz założyć sukienkę [emoji6] i mieć tylko skarpetki i stanik(ja oczywiście zestresowana i w majtach weszłam [emoji23]) potem idziesz na sale,wypisujesz papiery, zakładają wenflon,idziesz na fotel,przystojniak z okienka wypytuje o Teoje dane i dane partnera [emoji5](a nogi juz rozłożone) potem miła pani doktor przykłada maskę i mówi ze juz zasypiasz,ty sobie myślisz ,jak zasypiam to przecież nie działa.... i budzisz sie na łóżku juz po [emoji6]
A potem to naprawdę indywidualna sprawa,myślałam ze max 2 dni będę cierpieć a tak juz leżę 5 a brzuch dalej jak bania [emoji20]
Trzymam kciuki za Ciebie,bedzie dobrze [emoji8]
Ja zabieg miałam na 8(oczywiście sie spóźniłam) i koło 11 wyszłam,dostałam jeszcze ketonal w kroplowce bo jednak duzo mi pobrali oocytow
Daj znac jak poszło !



Mi powiedział ze otarłam sie o hiperke, a juz przed punkcja zdecydował ze przekładamy transfer bo estradiol 3800 a wczoraj kazał powtórzyć i mówi zobaczymy ile skoczył .... a mój wynik to 2800 wiec z czego ten brzuchol i woda?



I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony
Pewnie że dam znać :* biorę l4 na cały tydzień, jak w czwartek transfer to później dopiero się zacznie.. Czekanie :)
 
Pewnie że dam znać :* biorę l4 na cały tydzień, jak w czwartek transfer to później dopiero się zacznie.. Czekanie :)

Mi o paznokciach nic nie mówili(ale jedna hybrydę zdjęłam [emoji6]), ale bez jedzenia,picia,gumy min 6 godzin,bedzie dobrze, a ile Ci stwierdził komórek na usg?



I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony
 
reklama
Bez męża moze być ciężko jeśli jego nasienie [emoji12]


I IVF Invimed Wro,23.11 punkcja-transfer przełożony

Jesli jego nasienie tak musi byc jednak sa u mnie w klinice i takie ze nasienie daja dzuen przed lub pare godzin wczesniej bowiem partner nie moze dosc........
Co klinika to tez inaczej,u mnie bez skarpetek;))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry