reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dora ;))
aa497598035aee476403e475c128d8a1.jpg
aa497598035aee476403e475c128d8a1.jpg


Tez zrobilam w 8 Ale kazdy Robi jak uwaza
Trzymam kciuki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie chodzi mi o jakies nieprzyjemne odczucia. Zastanawia mnie czy progesteron zdąży sie wchłonąć zanim te kulki wypłyną.
;)
Mi lekarka kazała chodzić po aplikacji. Powiedziala, ze dzięki temu wszystko jest lepiej ukrwione i progesteron szybciej sie wchłania. Myśle ze w ilości specyfiku jest przewidziane to, ze cześć wypływa:)
 
Dora ;))
aa497598035aee476403e475c128d8a1.jpg
aa497598035aee476403e475c128d8a1.jpg


Tez zrobilam w 8 Ale kazdy Robi jak uwaza
Trzymam kciuki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Znalazłam to już gdzieś w internecie [emoji5] Tak jak wcześniej pisałam, nic nie czuję dzisiaj, ale każda kobieta jest inna, może moje brzdące zagniezdzily się po cichu [emoji6] Jutro 8 dpt. Jeśli zrobię, to w poniedziałek, albo we wtorek. Jak zrobię, dam znać [emoji4]

IMSI, 2 dwudniowe zarodki., beta 30.11
 
Dziekuje Wam;) bo juz dzis z paniki zastanawiałam sie czy wciskać to z powrotem :D:D:D

Tez Tak ribilam nie raz wciskalam di srodka;))), Po czym Sue wkurzylam bo myslalam ze wkoncu progesteron jest wiecej na bieliznie niz mnie a wiadomo Po ivf go nue mamy naturalnie wiec zadzwonilam poprostu....
Tak wiec bez obaw


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziwi mnie troche ze moge brać urtrogesan tylko do 7 grudnia.
Tuż przed stymulacją miałam półroczną sztuczna menopauzę. Wiec moje hormony bardzo długo były uśpione. I nie sadze ze 3 tygodnie z urtrogesanem wznowią wystarczająco produkcje :(
 
reklama
Mi utrogestan nie wyplywa, zawsze staram sie wlozyc go gleboko, w pozycji z nogami do gory.
Dora, w 8dpt 2dniowych zarodkow sikacz ma prawo wyjsc jednokreskowy, bhcg moze cos pokaze, choc to jak 5dpt blastocysty, wiec najczesciej od wtedy zaczyna byc to bhcg produkowane.
 
Do góry