reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hejka mam.pytanie jak bierzecie te wszystkie witaminy D,B itp ... ? Wiem że co najmniej 3 miesiące jak się bierz to ma jakiś sens . A jak chce wziąść wcześniej tzn np od dziś przez 3 miesiące i później powinnam zrobić miesiąc przerwy? I znów 3 miesiące? Czy z tą przerwa to bajda? Jakie jest wasze zdanie :o
 
reklama
Hej dziewczyny widzę że z dnia na dzień coraz więcej ciekawych wątków[emoji4]Ja pomału dochodzę do siebie ale mam problem bo nie mogę dostać okresu 3 dzień jestem bez leków. Ile wynosi czekałyście po nieudanych transferach? Chciałabym dostać do końca tygodnia bo wtedy crio wypadnie mi między świętami a sylwestrem a wtedy mamy oboje wolne .Oczywiscie jeśli cykl mi się nie rozwali przez te ilości leków [emoji53]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was dziewczyny,
przepraszam, że zaśmiecam Wam wątek, ale chciałabym poprosić Was o odpowiedź :) Moja siostra jest po in vitro w Holandii - dziś jest 8 dzień po transferze 5-dniowego zarodka (criotransfer, na cyklu naturalnym) oraz 14 dni po zastrzyku pregnyl (dawka 5000). Dziś rano zrobiła test (clear blue) i wyszedł pozytywny. czy możliwe jest, że to jeszcze pregnyl?
Hej. Myślę ze w 8 dpt pregnyl nie jest już na tak wysokim poziomie aby test wyszedł pozytywnie. Do tego trzeba doliczyć jeszcze czas między podaniem pregnylu a transferem więc jak na moje oko to może już być dzidziunia ;)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny! Podczytuję sobie was od jakiegoś czasu i z wypiekami śledzę nowe informacje o punkcjach, transferach i betach :) Jutro czeka mnie pierwsza w życiu punkcja i denerwuję się coraz bardziej. Mam około 7 pęcherzyków i nadzieję, że coś z tego będzie. Pozdrawiam Was i trzymam kciuki za wszystkie , bo każda z nas tu dąży do tego samego.
 
Hejka dziewczynki, właśnie dostałam informacje z kliniki, ze dwie z moich trzech komóreczek rosną. Mam nadzieję, że do jutra nie wywiną żadnego numeru[emoji5] Transfer jutro o 13.00. Chyba dopiero do mnie to wszystko dociera[emoji5] Pozdrawiam i powodzenia

Bedzie dobrze,nie stresuj sie [emoji6]

Hej dziewczyny! Podczytuję sobie was od jakiegoś czasu i z wypiekami śledzę nowe informacje o punkcjach, transferach i betach :) Jutro czeka mnie pierwsza w życiu punkcja i denerwuję się coraz bardziej. Mam około 7 pęcherzyków i nadzieję, że coś z tego będzie. Pozdrawiam Was i trzymam kciuki za wszystkie , bo każda z nas tu dąży do tego samego.

Ja tez przed pierwsza punkcją,jeszcze sie nie boje bo to dopiero w przyszłym tyg ale z tego co dziewczyny piszą to raz ciach i juz jesteś po [emoji6]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, dziękuje wam za kciuki ale niestety już po wszystkim... zarodki się zagnieździły, ale nie rozwijają się :( Szczerze mówiąc nie brałam takiej opcji pod uwagę, no nic swoje już wypłakałam w sobotę jak spadła po raz pierwszy. Teraz przyjęłam to z pokorą, w poniedziałek mamy zrobić kariotypy, a następna próba za dwa lub trzy miesiące, ponieważ nie mamy niestety zamrożonych zarodków. W programie mamy trzy próby, więc tak szybko się nie poddamy. A teraz planujemy jakiś wyjazd, byle zmienić otoczenie i trzeba wracać do pracy, jakby się nic nie wydarzyło... pozdrawiam was wszystkie ! Mam nadzieję, że będziecie miały więcej szczęścia !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agamiz przykro mi... a ilu dniowe zarodeczki były? dobrze, ze z miejsca jeszcze 2 podejścia masz w tym programie, chyba latwiej to znieść.
 
Cześć dziewczyny, dziękuje wam za kciuki ale niestety już po wszystkim... zarodki się zagnieździły, ale nie rozwijają się :( Szczerze mówiąc nie brałam takiej opcji pod uwagę, no nic swoje już wypłakałam w sobotę jak spadła po raz pierwszy. Teraz przyjęłam to z pokorą, w poniedziałek mamy zrobić kariotypy, a następna próba za dwa lub trzy miesiące, ponieważ nie mamy niestety zamrożonych zarodków. W programie mamy trzy próby, więc tak szybko się nie poddamy. A teraz planujemy jakiś wyjazd, byle zmienić otoczenie i trzeba wracać do pracy, jakby się nic nie wydarzyło... pozdrawiam was wszystkie ! Mam nadzieję, że będziecie miały więcej szczęścia !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Aż nie wiem co napisać... zastanawiam sie za jakie grzechy i dlaczego,to jest takie niesprawiedliwe [emoji22] a w ogóle to jestem wściekła bo okazuje sie ,ze w ogóle nie możesz sie cieszyć dopóki nie urodzisz ....tylko czekam ,aż mnie cos zaskoczy.....
To ładujcie baterie najlepiej w ciepełku i wracaj ze zdwojona siła,tule mocno!!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was dziewczyny,
przepraszam, że zaśmiecam Wam wątek, ale chciałabym poprosić Was o odpowiedź :) Moja siostra jest po in vitro w Holandii - dziś jest 8 dzień po transferze 5-dniowego zarodka (criotransfer, na cyklu naturalnym) oraz 14 dni po zastrzyku pregnyl (dawka 5000). Dziś rano zrobiła test (clear blue) i wyszedł pozytywny. czy możliwe jest, że to jeszcze pregnyl?
Hej ja tez z Holandii :) Jesli jest 14 dni po zastrzyku z pregnylu to raczej juz jest dzidzia. Pregnyl utrzymuje sie do 10 dni. Pozdrowienia dla siostry :)
 
reklama
Do góry