reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam wszystkich:) mam pytanie czy większe dawki leków typu menopur ma za zadanie otrzymania wiekszej ilości pęcherzyków? Np z 75 jednostek 9 A z 150 będzie np 15 sztuk. Czy źle myślę? Uwzględniając Amh oczywiście.
 
Witam wszystkich:) mam pytanie czy większe dawki leków typu menopur ma za zadanie otrzymania wiekszej ilości pęcherzyków? Np z 75 jednostek 9 A z 150 będzie np 15 sztuk. Czy źle myślę? Uwzględniając Amh oczywiście.
U mnie nie było więcej, zwiększenie dawki miało na celu przyspieszenie dojrzewania komórek.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was dziewczyny,
przepraszam, że zaśmiecam Wam wątek, ale chciałabym poprosić Was o odpowiedź :) Moja siostra jest po in vitro w Holandii - dziś jest 8 dzień po transferze 5-dniowego zarodka (criotransfer, na cyklu naturalnym) oraz 14 dni po zastrzyku pregnyl (dawka 5000). Dziś rano zrobiła test (clear blue) i wyszedł pozytywny. czy możliwe jest, że to jeszcze pregnyl?
 
Inga po .
A u Ciebie komorki endometrioza niszczy ? Czy jakis inny powód? Czym Cie stymulowali i jakie efekty?
Gdzie masz ta endo ?
To tez niestety moje utrapienie.......
Mam endometrioze 4 st i niska rezerwę po operaciach
No właśnie tak mi zawsze mówili ze mam endometrioze ale teraz wychodzi że mam mięśniaki ( wycinane wraz z torbielą w 2011 ale teraz 3 malutkie mięśniaki odrosły ) miałam polipy usuwane teraz i w 4 lata wcześniej ale to nie endometrioza. Teraz wyszło polipowate endometrium ale to tez nie endometrioza ( zapomniałam zmienic w sygnaturce;)). Także moze wreszcie jestem dobrze zdiagnozowana. Co do słabej jakości komórek to 1 procedura ( monepur 225) dr nie chciało się wysilać ( trudny dostep do prawego jajnika) i pobrał tylko z lewego słabszego jajnika ( na nim była usuwana torbiel) jedna komórka się zapłodniła i padła w 3 dobie. W 2 ivf ( puregon 225) z dojrzałe i zapłodnione ale z licznymi fragmentacjami ale nie przekształciły się w blastocyte. W Bocianie wreszcie zwrócono uwagę na tsh ( barałm leki) mocne uderzenie 150 elonva + menpur 275 5 dni później gonal 150 i monepur 275, więcej komórek bo 7 ( wczesniej zawsze po 4) tez 2 dojrzałe i zapłodnione klasa B wiec sukces ale tez słabe bo 3 dobie jedna 4B druga 2B oczywisci ciąży brak.
Jak to jest ze słabymi komórkami chyba na razie nikt nie jest w stanie odpowiedzieć bo jak widzisz sa dziewczyny z endometrioza , maja ładne blastocyty i zachodzą ale większość jednak ma słabe komórki. Ja mam słabe dlaczego nie wiem niby można spisać to na wiek 40 jak podchodziłam 39 ale dużo kobiet ma w tym wieku jeszcze ładne komórki tym bardziej ze u mnie amh 1,4.
Ja ze względu właśnie na wiek koncze przygodę z tradycyjnym ivf czeka już na mnie maluszek do adopcji prenatalnej tylko musdze 3 miechy jechać na proverze i zaleczyć przrost endometrium.
Ty jesteś jeszcze młoda i masz czas próbować na swoich komórkach i zapewne się doczekasz maluszka czego Ci bardzo zycze.
 
reklama
Do góry