reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny, dziękuje wam za kciuki ale niestety już po wszystkim... zarodki się zagnieździły, ale nie rozwijają się :( Szczerze mówiąc nie brałam takiej opcji pod uwagę, no nic swoje już wypłakałam w sobotę jak spadła po raz pierwszy. Teraz przyjęłam to z pokorą, w poniedziałek mamy zrobić kariotypy, a następna próba za dwa lub trzy miesiące, ponieważ nie mamy niestety zamrożonych zarodków. W programie mamy trzy próby, więc tak szybko się nie poddamy. A teraz planujemy jakiś wyjazd, byle zmienić otoczenie i trzeba wracać do pracy, jakby się nic nie wydarzyło... pozdrawiam was wszystkie ! Mam nadzieję, że będziecie miały więcej szczęścia !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro :(
 
Witam,

Dzisiaj odebraliśmy kolejna betę hcg:

9dpt - 34
11dpt - 61

Mam pytanie, czy jest to odpowiedni przyrost? Według literatury i wiedzy zdobytej od Was to jest to więcej niż te minimalne 66% przyrostu. W klinice powiedzieli ze przyrost ładny i teraz trzeba czekać na usg za 3-4 tyg.

Czy myślicie ze się tym razem udało?
 
Cześć dziewczyny, dziękuje wam za kciuki ale niestety już po wszystkim... zarodki się zagnieździły, ale nie rozwijają się :( Szczerze mówiąc nie brałam takiej opcji pod uwagę, no nic swoje już wypłakałam w sobotę jak spadła po raz pierwszy. Teraz przyjęłam to z pokorą, w poniedziałek mamy zrobić kariotypy, a następna próba za dwa lub trzy miesiące, ponieważ nie mamy niestety zamrożonych zarodków. W programie mamy trzy próby, więc tak szybko się nie poddamy. A teraz planujemy jakiś wyjazd, byle zmienić otoczenie i trzeba wracać do pracy, jakby się nic nie wydarzyło... pozdrawiam was wszystkie ! Mam nadzieję, że będziecie miały więcej szczęścia !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro :( Nie poddawaj się i walcz dalej.
 
Witam,

Dzisiaj odebraliśmy kolejna betę hcg:

9dpt - 34
11dpt - 61

Mam pytanie, czy jest to odpowiedni przyrost? Według literatury i wiedzy zdobytej od Was to jest to więcej niż te minimalne 66% przyrostu. W klinice powiedzieli ze przyrost ładny i teraz trzeba czekać na usg za 3-4 tyg.

Czy myślicie ze się tym razem udało?
Hej,przyrost faktycznie ładny :)
Jak chcecie to możecie sobie powtórzyć jeszcze za kilka dni :)
Ja robiłam 3 bety i dopiero po 3 byłam spokojniejsza :)
Ale myślę, że jest ok :)


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny,
Chciałabym kupić sobie DHEA, , wydaje mi się, że to może pomóc moim słabym jajkom, a przy okazji może też podniesie mi trochę libido, bo mam wrażenie że jest poniżej zera. Polecicie mi jakiś konkretny produkt?
Podjęliśmy z mężem decyzję, że dopóki jest nadzieja na potomstwo z własnych jaj, dopóty będziemy próbować. Odczekam te kilka miesięcy, oczywiście każdego miesiąca przed owulką będę mieć monitoringi. Gdy liczba pęcherzyków antralnych będzie satysfakcjonująca (mnie wystarczy 6 sztuk), przystąpimy do kolejnej próby. Pociesza mnie to, że mimo mojego masakrycznego amh-0,4 :( udało się uzyskać 3 komórki i wszystkie były dobre. Mam tylko nadzieję, że moje amh nie spadnie w najbliższym czasie i będziemy mieli szansę choć raz jeszcze zawalczyć.
 
Do góry