reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ropuszko, mi też tak lekarz powiedział tj. obraz usg ok i nie ma żadnych wskazań do histeroskopii. Ja się jednak uparłam i powiedziałam, że nie chciałabym np. po 3 in vitro dowiedzieć się, że jednak z macicą coś nie tak. Lekarz wypisał mi skierowanie. W następnym cyklu po histeroskopii warto podejść od razu do transferu, bo jeżeli pobiorą Ci odcinek do badania to będzie to pełniło funkcję screatchingu. Przy czym ja teraz podchodzę na cyklu sztucznym, nie wiem jak to jest na naturalnym.
Ja jestem w Novum w Warszawie, u nich standard ze po 2 nieudanych transferach nie zgodzą się na 3 podejście bez wcześniejszej histeroskopii.
Osobiście uważam, że dobre podejście,szczególnie jak np jest mało komórek a później zarodkow i każdy jest na wagę złota.
Jak można to trzeba zrobić to nadanie.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sama nie wiem co mam zrobić. Zadzwoniłam do Vitrolive w Szczecinie i każą na początek umówić się na wizytę na która się czeka 3 tygodnie a później dopiero lekarz zadecyduje czy zrobi Mi to badanie czy nie. Czyli jedna wielka d..Dr. Mrugacza nie chce mi tego zrobić ale Ja chyba mam prawo decydować?! Jakaś chora sytuacja jak dla Mnie
Lecze się w VL i nikt nie zrobił mi problemu. Ba nawet sam dr to sugerował.
Nie rozmawiaj w recepcji tylko umów się na wizytę.
 
A ilu dniowy miałaś zarodek podany?
Ja miałam 2 dniowy i 5 dnia tak mnie bolał brzuch,że byłam przekonana ze juz pozamiatane :) a tu niespodzianka :)
Bądź dobrej myśli :) [emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
dwa zarodki 3-dniowe. Próbuję być dobrej myśli, ale jakoś dzisiaj te bóle miesiączkowe mnie trochę podłamały. Teraz czekam na wynik progesteronu.
 
dwa zarodki 3-dniowe. Próbuję być dobrej myśli, ale jakoś dzisiaj te bóle miesiączkowe mnie trochę podłamały. Teraz czekam na wynik progesteronu.
Pamiętaj, że między 5-7 dniem od transferu jest zagniezdzanie takich 3 dniowych zarodkow :)
Będzie dobrze [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane witajcie!ale mnie zaskakujecie... 1 dzien przerwy a potem kilka godzin czytania
Ok a więc dziewczynom,ktorym się udało serdeczne gratulacje,tym wspaniałym kobietkom,ktorym nie :sciskam Was mocno i głowa do góry,bo deszczu zawsze świeci słońce!
 
Jaskolcia jesteś w stanie pracować w domu?
Ja prowadzę firmę i teraz przy wysokiej gorączce na zawalonym papierami łóżku pisze z Wami i nie potrafię się skupić na pracy.A jak jestem w firmie to wpadam w taki wir,ze w do domu wracam w nocy...
Oj muszę popracować nad sobą w końcu niedługo (mam nadzieję,ze uda się w grudniu) będę w ciąży....
 
reklama
powiedzcie mi prosze to AMH to???dużo dziewczyn o tym piszę ja czytam i tu i w Google i dziwię się czemu nie mam takiego badania?przeoczenie lekarza????
 
Do góry