reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No tak właśnie potraktowano mnie w Bocianie dopiero teraz jestem wspaniałej dr była zaskoczona ze nie robiono mi żadnych badań tylko z marszu 3 in vitro. Miałam w pażdzierniu histero diagnostyczną dr usunęła polipy teraz przyszły wyniki histero i okazało się ze mam polipowate endometrium z przerostem, czyli praktycznie zerowe szanse na zagniezdzienie zaroka ( dodam ze podchode do az bo moje komórki się nie nadaja) na razie mam brac 3 miechy hormony na zniwelowanie przyrostu i wtedy badanie. Także dziewczy drążcie pytajacie badajcie się ja się zasugerowałam bocianem bo kiedyś to była swietna klinika teraz jest masówka wiem ze wielu się udaje ale naprawdę ciężkie przypadki tak własnei wygladaja.. Jezeli w twoim przypadku dr stwierdzil e macica wyglada ok może faktycznie nie jest Ci potrzebna histero ale wielu osobą może pomóc pozdrawiam
Ja histero robie systematycznie raz w roku bo na oko na usg to widać. .....
Fakt ze większość z nas nie ma problemu. ... większość. ....i zlecają to badanie po 3 próbach. Polecam zrobić przed 1
 
Jaskolcia jesteś w stanie pracować w domu?
Ja prowadzę firmę i teraz przy wysokiej gorączce na zawalonym papierami łóżku pisze z Wami i nie potrafię się skupić na pracy.A jak jestem w firmie to wpadam w taki wir,ze w do domu wracam w nocy...
Oj muszę popracować nad sobą w końcu niedługo (mam nadzieję,ze uda się w grudniu) będę w ciąży....
Ogólnie tak. Teraz jednak, jak ciągle myślę o Kropkach to bardzo mi trudno. Do tego ciągle spoglądam na bb:) Trzymam kciuki za grudzień:)
 
Chyba podobnie jak ty. Tez mam przeczucie ze nic z tego nie bedzie. Przypomnij mi jakiej klasy mialas zarodki? Masz jakies mrozaczki?
Wlasnie nie wiem jakiej klasy mialam zarodek. Mieszkam w NL tutaj nie powiedzieli mi od razu podczas transferu,w ciagu dwoch tygodni mam dostac pismo do domu i wtedy dowiem sie jakiej klasy zostal podany i ile udalo sie zamrozic (trzy mialy byc mrozone)
 
reklama
powiedzcie mi prosze to AMH to???dużo dziewczyn o tym piszę ja czytam i tu i w Google i dziwię się czemu nie mam takiego badania?przeoczenie lekarza????
Bonia to było pierwsze badanie, na które skierował mnie lekarz jeszcze przed IUI. Myślę, że powinnaś je wykonać, aby sprawdzić rezerwę jajnikową. Mi lekarz powiedział, że ma to również wpływ na rodzaj protokołu, który będzie przyjęty przy stymulacji.
 
Do góry