reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ale i macica bedzie teraz sie rozrastac i yez bedziesz odczuwala lekki bol ale nie taki jak mialas w nocy

Roznie bywa :-). U mnie bole wiazadel przy rosnieciu byly/sa na tyle konkretne ze potrafilam z kanapy spasc lub budzic sie w nocy. I chodzilam zgieta w pol :-). Na szczescie od 17 tyg jest troche lepiej.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gracias nena otro para Ti :* :)
Ja też dziś czekam na telefon z kliniki mieli mój przypadek skonsultować w większym gronie ( specjalista od endometriozy ) i zobaczymy co powie .Bo ten plan nie koniecznie mi się podoba. .....i lekarka miła sympatyczna cierpliwa wydawało się że wie co mówi ...ale nie mówiła tak jak bym chciał hi i to na pewno nie ona będzie prowadzi moja stymulacjie
Ewcia to zycze zeby wiadomosci byly bardziej pozytywne od tego szukania jajka :)
 
Ale i macica bedzie teraz sie rozrastac i yez bedziesz odczuwala lekki bol ale nie taki jak mialas w nocy

Wiesz Husann takie bóle w ciągu dnia mam co jakiś czas. Ale jak mnie dziś chwycilo to serio obudziłam się i nie wiedziałam co się dzieję aż w jednej chwili poczułam ten ból . Porownalabym do takiego bólu jak któraś miała badanie sono hsg i wpuszczany kontrast okropny. Dla wszystkiego zadzwonię kliniki i umówię się do lekarza nie mi potwierdzi czy to może być przyczyną tego bólu.
 
Witaj Margaretka35, widzę ze tez wczoraj mialas transfer, jak sie czujesz? Bo mnie chyba juz nic nie pobolewa, pozdrawiam i trzymam kciuki
Hej aa78 Tak ja tez wczoraj mialam transfer. Powiem Ci,ze ja kilka godzin po punkcji i na nastepny dzien, nie moglam sie wyprostowac z bolu. Dzisiaj jest duzo lepiej ale biore tez nospe i magnez. Boli przy gwaltownym wstawaniu,schylaniu albo przy pelnym pecherzu. Ja za Ciebie tez trzymam kciuki :) pozdrawiam.
 
reklama
Do góry