reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hooope, sunrisea, marzen88 - dziękuję!

Ewunka :*:* un beso muy, muy grande, carińo

Mawila - udanej wizyty

Dla wszystkich miłego dnia! Oby po strasznym poranku (Leonard Cohen RIP), dzień był piękny dla Was wszystkich! Buziaki!
 
reklama
Hej dziewczyny!
dziś w nocy obudził mnie bardzo silny ból dołu brzucha .Tak bolało że zalałam się zimnym potem jak szłam zapalić światło to aż mi się słabo zrobiło ,trwało to do 5 min i przeszło.
Nie pojawiły się plamienia nie wiem co to było ale jestem przerażona. I chyba przyspieszę swoją wizytę u lekarza :hmm:

Kochana, nie wiem, co to mogło być, ale najlepiej odwiedź lekarza!
Trzymaj się!
 
Hooope, sunrisea, marzen88 - dziękuję!

Ewunka :*:* un beso muy, muy grande, carińo

Mawila - udanej wizyty

Dla wszystkich miłego dnia! Oby po strasznym poranku (Leonard Cohen RIP), dzień był piękny dla Was wszystkich! Buziaki!
Gracias nena otro para Ti :* :)
Ja też dziś czekam na telefon z kliniki mieli mój przypadek skonsultować w większym gronie ( specjalista od endometriozy ) i zobaczymy co powie .Bo ten plan nie koniecznie mi się podoba. .....i lekarka miła sympatyczna cierpliwa wydawało się że wie co mówi ...ale nie mówiła tak jak bym chciał hi i to na pewno nie ona będzie prowadzi moja stymulacjie
 
Hooope, sunrisea, marzen88 - dziękuję!

Ewunka :*:* un beso muy, muy grande, carińo

Mawila - udanej wizyty

Dla wszystkich miłego dnia! Oby po strasznym poranku (Leonard Cohen RIP), dzień był piękny dla Was wszystkich! Buziaki!
Dzięki ;) a Ty daj szybko znać po wizycie [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] chcemy tu mieć dzisiaj juz tylko fantastyczne wiadomości! :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny, czytam was od jakiegos czasu i postanowilam zapytac was co czulyscie w pierwszym dniu po transferze, przyznam ze ja prawie nic tylko leciutkie kłócie, jest to moje trzecie podejscie a drugi transfer. Napiszcie prosze co czulyscie w pierwszych 2-3 dniach. Wczoraj mialam transfer dwoch zarodkow w trzeciej dobie klasy 8A i 8B. Gratuluje wszystkim ktorym sie udalo i trzymam kciuki za starajace sie :)
 
Dzien dobry ☺☺☺
Kreatola to jest dzis wasz dzien na te chwile czekalas dlugie 4 tygodnie
Pieknego widoczku mocno bijacego
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Mawila tobie rowniez samych dobrych wiesci przed transferem
✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊
 
reklama
Czesc dziewczyny, czytam was od jakiegos czasu i postanowilam zapytac was co czulyscie w pierwszym dniu po transferze, przyznam ze ja prawie nic tylko leciutkie kłócie, jest to moje trzecie podejscie a drugi transfer. Napiszcie prosze co czulyscie w pierwszych 2-3 dniach. Wczoraj mialam transfer dwoch zarodkow w trzeciej dobie klasy 8A i 8B. Gratuluje wszystkim ktorym sie udalo i trzymam kciuki za starajace sie :)

Witaj
Kazda z nas inaczej przechodzi ja np dopiero czulam brzuch gdzies w 7dpt ale brslam caly czas nospe 3x1 i magnez zeby zapobiedz skurczom. A i ja mialam crio. A u ciebie moze bolec jeszcze brzuch po punkcji.
 
Do góry