reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam was . Pytanie do dziewczyn po crio czy to normalne że na cyklu sztucznym mam same tabletki ?? Lekarz mi mówił , że żadnych zastrzyków nie będzie .. transfer już tuż tuż a ja tylko lutka, estrofem i dupek ???a na finish 1 tab relanium i piroxicam.
 
reklama
Moja blastka była wyjątkowa zdarza się to bardzo bardzo żadko a nawet prawie wcale żeby blastka się podzieliła po transferze tak mi mówiła P. Doktor no moja postanowiła inaczej i tak oto mam dwóch chłopaków ale z jednym łożyskiem a test pierwszy zrobiłam sikanca jak wróciłam do domu z wyjazdu i były dwie krechy z popoludniowego moczu rano 1 beta 13dpt i wynik 1031,72 za dwa dni powtórzyłam i juz byla 2496,44 potem zrobiłam 3 po tygodniu a ze nie mogłam uwierzyć to zrobiłam jeszcze dwa sikance między 1 a 2 beta potem już wizyta zdziwienie mojej lekarki i na monitorze dwa małe bable i dwa pikajace mocno serca
To rzadka sytuacja, ale się zdarza:) Koleżance z innego forum słabiutka blastka 4CC podzieliła się dwukrotnie i ma urocze trojaczki!
ale patrząc na Twój wynik bety to nie ma szans, żeby implantacja była 8dpt skoro 13dpt miałaś już betę ponad 1000, implantacja musiała być standardowo 1-3dpt :)
w każdym razie gratuluję podwójnego szczęścia i życzę bezproblemowej ciąży :)
 
Witam was . Pytanie do dziewczyn po crio czy to normalne że na cyklu sztucznym mam same tabletki ?? Lekarz mi mówił , że żadnych zastrzyków nie będzie .. transfer już tuż tuż a ja tylko lutka, estrofem i dupek ???a na finish 1 tab relanium i piroxicam.
Hej przy crio to normalne. Zastrzyki sa do stymulacji a teraz tylko estrofem na endometrium i luteina i duphaston z progesteronem. No i relanium i piroxicam przed samym crio. Tez tak mialam:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam was . Pytanie do dziewczyn po crio czy to normalne że na cyklu sztucznym mam same tabletki ?? Lekarz mi mówił , że żadnych zastrzyków nie będzie .. transfer już tuż tuż a ja tylko lutka, estrofem i dupek ???a na finish 1 tab relanium i piroxicam.
Witam ja po transferze mialam tylko estrofem lutinus a po pozytywnej becie doszedl dupek :) a i zastrzyki fragimin czy jakos tak takie pomaranczowe opakowanie, dziennie rano jeden zastrzyk
 
Dasz radę!
Ja się bardzo rozczarowałam w czasie pierwszej wizyty, bo nastawiałam się, że zobaczę serduszko, a tam tylko pęcherzyk i doktor mówiąca, że najlepiej, żebym się pojawiła trzy tygodnie później! W klinice się zlitowali i ustawili mi drugą wizytę po dwóch tygodniach. Tik-tak i minęło. Tobie też minie.
Najlepiej się czymś zajmij. Pracujesz?
JA mialam.wczoraj identycznie...taki malutki pecherzyk :) i wizyta za 2 tyg... Dalej jakos do mnie to nie dociera ale strasznie sie ciesze. I chcialabym juz zobsczyc serduszko :) czy w czasie tych dwoch tyg robilas moze jeszcze bete dla pewnosci? Bo ja teraz mam 4900 a transfer mialam 22 paz
 
JA mialam.wczoraj identycznie...taki malutki pecherzyk :) i wizyta za 2 tyg... Dalej jakos do mnie to nie dociera ale strasznie sie ciesze. I chcialabym juz zobsczyc serduszko :) czy w czasie tych dwoch tyg robilas moze jeszcze bete dla pewnosci? Bo ja teraz mam 4900 a transfer mialam 22 paz

Nie, kochana, ja nie powtarzałam bety, bo mieszkam w Austrii i u nas się tego nie praktykuje.
Ale przy takiej becie to nie musisz się zastanawiać, na pewno wszystko jest dobrze!
Tylko zajmij czymś głowę, żeby Ci szybciej te dwa tygodnie minęły!
Pozdrawiam serdecznie!
 
reklama
Do góry