reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja bym też tak powiedziała i czasami myślę nad tym, ale nie mam tyle odwagi. Boję się, że to sprowokuje do kolejnych pytań, a na te nie chcę odpowiadać, ani nikogo wtajemniczać w nasze leczenie. Nikt kto tego nie przeszedł i tak nie zrozumie. A nie chcę słuchać, że musimy wyjechać i się odstresować wtedy samo przyjdzie. Poza tym, nie chcę współczucia i użalania się nade mną, albo pokątnego gadania za plecami, bo tego bym wtedy nie uniknęła. Ja sobie z tym radzę i żyję szczęśliwie, badania wplotłam w moją codzienność i nie są dla mnie niczym nadzwyczajnym. Raczej są normalnością tyle lat to trwa.

Tak najbardziej rozwalają mnie teksty- "Nie myśl o tym to na pewno zajdziesz.", albo- "To twoja głowa- za bardzo chcesz, musisz się odblokować", albo "za bardzo się wszystkim przejmujesz, dlatego nie możesz mieć dzieci" Masakra- lepiej chyba nikomu nie mówić, że się ma problem.
 
reklama
To rzadka sytuacja, ale się zdarza:) Koleżance z innego forum słabiutka blastka 4CC podzieliła się dwukrotnie i ma urocze trojaczki!
ale patrząc na Twój wynik bety to nie ma szans, żeby implantacja była 8dpt skoro 13dpt miałaś już betę ponad 1000, implantacja musiała być standardowo 1-3dpt :)
w każdym razie gratuluję podwójnego szczęścia i życzę bezproblemowej ciąży :)
Właśnieze nie jest możliwa tak wczesna implantacja skoro podzieliła się blastka a zagniezdzenie dokładnie wiem kiedy było bliźniaki jednojajowe znajdujące się w jednym worku owodniowym i z jednym łożyskiem takie jjak moje implantuja się między 6 a 8 dniem od transferu moje były w 8 miałam krwawienie implantacyjne i ból w tym dniu i możliwa jest taka właśnie beta bo dość szybko i w dość dużych ilościach się produkuje potwierdziło mi to dwóch lekarzy łącznie z moim Profesorem do którego musze chodzić ponieważ jest jest to jest to ciaza bardzo wysokiego ryzyka i w każdej chwili może dojść do zespołu przetoczen między blizniakami i nie wykryte w porę prowadzi do śmierci obu bliźniaków dlatego mam wizyty co dwa tyg i cesarke między 32 a 36 tc
 
Witam was . Pytanie do dziewczyn po crio czy to normalne że na cyklu sztucznym mam same tabletki ?? Lekarz mi mówił , że żadnych zastrzyków nie będzie .. transfer już tuż tuż a ja tylko lutka, estrofem i dupek ???a na finish 1 tab relanium i piroxicam.
Ja po pierwszym criotransferze miałam tylko właśnie estrofem 2x1 i dupek 3x1. Skończyło się to tak że w 11 dpt progesteron wyszedł aż 1,2. Czyste szaleństwo.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej przy crio to normalne. Zastrzyki sa do stymulacji a teraz tylko estrofem na endometrium i luteina i duphaston z progesteronem. No i relanium i piroxicam przed samym crio. Tez tak mialam:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Po drugim criotransferze dostałam prolutex w zastrzykach (progesteron) i crinone w żelu (progesteron). Tak więc nie koniecznie same tabletki.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnieze nie jest możliwa tak wczesna implantacja skoro podzieliła się blastka a zagniezdzenie dokładnie wiem kiedy było bliźniaki jednojajowe znajdujące się w jednym worku owodniowym i z jednym łożyskiem takie jjak moje implantuja się między 6 a 8 dniem od transferu moje były w 8 miałam krwawienie implantacyjne i ból w tym dniu i możliwa jest taka właśnie beta bo dość szybko i w dość dużych ilościach się produkuje potwierdziło mi to dwóch lekarzy łącznie z moim Profesorem do którego musze chodzić ponieważ jest jest to jest to ciaza bardzo wysokiego ryzyka i w każdej chwili może dojść do zespołu przetoczen między blizniakami i nie wykryte w porę prowadzi do śmierci obu bliźniaków dlatego mam wizyty co dwa tyg i cesarke między 32 a 36 tc
Koleżanka z trojaczkami miała normalnie implantacje wcześnie, a zarodek podzielił się na trzy. Ale może u Ciebie było jak mówisz, chociaż ta beta aż tak szybko chyba nie rośnie nawet przy bliźniakach. Zresztą nie ma reguły - biologia to nie matematyka, ważne, że Bąble są u mamy i już półmetek :)
 
Po drugim criotransferze dostałam prolutex w zastrzykach (progesteron) i crinone w żelu (progesteron). Tak więc nie koniecznie same tabletki.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Ok. Przepraszam za bledne info... Tak jakos po sobie czlowiek zawsze patrzy a ja zawsze tabletki tylko...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczęta czekam na te wysokie bety dziś gdzie te wyniki. ?
Motylku jak wizyta.
Rybko do dziś nie mogę się pozbierać jak przeczytałam o Twojej tragedii jesteś zuch ze się pozbierałas i walczysz o swoje .
Husan zmarzłam jak zobaczyłam Twoje zdjęcie błędem pfuuu paskudny śnieg .
Miłego dnia wszystkim
 
reklama
Do góry