reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny - pukały wczoraj do was poprzebierane dzieciaki? Bo do mnie przyszły 3 dziewuszki i mówią że cukierek albo psikus. A u nas krucho ze słodyczami i mowię im że nie bardzo wiem skąd mam ten cukierek wytrząsnąć, mąż pyta czy może być psikus. Dziewuszka zrezygnowana wymamrotała, że psikusa to one w sumie nie mają. To pytam czy mogą być gruszki. Dzieciaki się ożywiły i mówią, że bardzo lubią gruszki. I nawet się zaczęły zachwycać jakie te gruszki śliczne ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny - pukały wczoraj do was poprzebierane dzieciaki? Bo do mnie przyszły 3 dziewuszki i mówią że cukierek albo psikus. A u nas krucho ze słodyczami i mowię im że nie bardzo wiem skąd mam ten cukierek wytrząsnąć, mąż pyta czy może być psikus. Dziewuszka zrezygnowana wymamrotała, że psikusa to one w sumie nie mają. To pytam czy mogą być gruszki. Dzieciaki się ożywiły i mówią, że bardzo lubią gruszki. I nawet się zaczęły zachwycać jakie te gruszki śliczne ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie też chodziły poprzebierane dzieciaki :) A dziś rano gdy mąż był w sklepie widział pod naszym blokiem samochód owinięty papierem toaletowym :D To chyba był ten psikus :p
 
Jeszcze latem okazało się, że w pół roku po ostatnim usg piersi zrobiło ki się nowych mi multum cyst (na tyle sporych że wymacałam) i trzeba było z 3 miejsc zrobić biopsję. A ja jestem po czerniaku, przez to czekałam z prokreacja kilka lat żeby się upewnić że dziadostwo nie wróci. Po tej historii z HSIL szyjki kolejne onkologiczne komplikacje mnie paraliżowały. Na szczęście wyszła ta biopsja prawidłowo. Ale boję się że za jakiś czas odnowi mi się HSIL i stracę macicę i cóż... Będzie za późno na ciążę, wisi to ryzyko nade mną


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana, a może dr Mrugacz z Bociana? Czytalam za z przypadkami ciężkimi, czasem wręcz beznadziejnymi radzi sobie świetnie....

Dasz radę, będziesz mama już niedługo :) trzymam za Ciebie mocno kciuki [emoji110]




Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Konieczynko ja tez teraz wybrałam invicte Wrocław. Jednak nie mam jeszcze wybranego lekarza.
Byłam u Ogórek ale nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Chciała robic inseminacje bez podstawowych badań. Kasa kasa kasa... spróbuje gdzie indziej.
Jeśli mam porównać obsluge pacjenta wybieram invimed, w invicta mimo ze na umówiona godzinę jest wizyta to czeka sie nawet 2 godziny pod gabinetem.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja leczylam się u dr Wojciechowskiego ale jak dla mnie to naciągnął nas na dodatkową procedurę i badania których nie musieliśmy miec no i trzymał się tego że tylko 6 komórek. Zmieniłam lekarza na dr Ogórek i byłam bardzo zadowolona choć pierwsza wizyta u niej była dość opryskliwa inie za delikatna podczas badania USG, początkowo zniechęciłm się ale już na drugiej wizycie jak mnie przejęła to inna była rozmowa i sama zaproponowała aby zapłodnić wszystkie komórki jakie bede miała, podpowiedziała co mam zrobić aby zdobyć zaświadczenie o wskazaniach po pobrania wszystkie,ich komorek i od razu powiedziała że z naszymi wynikami tzn. Wynikami nasienia tylko invitro. I miała szczęśliwa rękę i wyszło że jestem w ciąży już w 11tc za pier,wszym razem się udało.
 
Hej, po badaniu. Jestem załamań, choc musze sie otrząsnąć i poczekać do jutra. Przeziernosc zła. Wysokie ryzykow chorób genetycznych, w sumie głownie o Downie mowili. Jutro kolejne usg i biopsja kosmowki. Byłam tak zaszokowana, ze nie wiem czy dobrze ze na to sie zdecydowałam, bo mogłam wybrać amniopunkcję. Ale na amniopunkcję musiałabym czekac . Teraz doczytałam, ze daje ona jednak odpowiedz na posiadania 200 chorób, a biopsja kosmowki, nie dość ze bardziej inwazyjna to jeszcze bardziej ryzykowna.
Jak przeżyć do jutra ? ? [emoji24][emoji27]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, po badaniu. Jestem załamań, choc musze sie otrząsnąć i poczekać do jutra. Przeziernosc zła. Wysokie ryzykow chorób genetycznych, w sumie głownie o Downie mowili. Jutro kolejne usg i biopsja kosmowki. Byłam tak zaszokowana, ze nie wiem czy dobrze ze na to sie zdecydowałam, bo mogłam wybrać amniopunkcję. Ale na amniopunkcję musiałabym czekac . Teraz doczytałam, ze daje ona jednak odpowiedz na posiadania 200 chorób, a biopsja kosmowki, nie dość ze bardziej inwazyjna to jeszcze bardziej ryzykowna.
Jak przeżyć do jutra ? ? [emoji24][emoji27]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ania, a nie mozesz zamiast biopsji zrobic amniopunkcji? Moze mozesz jeszcze odwolac?

Ta przeziernosc bardzo zla? Jest mozliwosc pomylki przy usg?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ania, a nie mozesz zamiast biopsji zrobic amniopunkcji? Moze mozesz jeszcze odwolac?

Ta przeziernosc bardzo zla? Jest mozliwosc pomylki przy usg?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

A jaka to bardzo zła przeziernosc, bo wlasnie sie nad tył zastanawiam??? Mowili ze powinno byc do 3mm, a u mnie jest 4mm. Dziecko mniejsze o 4-5 dni . Na usg sprzed kilku tyg była roznica 7dni. Bie wiem czy moge zmienić , raczej bedzie ciezko, No jutro mogłabym odwołać, ale nie wiem czy bede w stanie czekac tyle do tamtego badania a pozniej ta długo na wynik .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry