reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Aniu tak mi przykro ze na prenatalnych dowiedzialas sie tak strasznych rzeczy:(
Wierze jednak ze twoj waleczny kropek okaze sie zdrowym slodkim dzieciaczkiem. Slyszalam ze nieraz 1 prenatalne wychodzilo zle a dziecko rodzilo sie zdrowe. Wierze ze i u ciebie tak bedzie :*
 
reklama
Hej, po badaniu. Jestem załamań, choc musze sie otrząsnąć i poczekać do jutra. Przeziernosc zła. Wysokie ryzykow chorób genetycznych, w sumie głownie o Downie mowili. Jutro kolejne usg i biopsja kosmowki. Byłam tak zaszokowana, ze nie wiem czy dobrze ze na to sie zdecydowałam, bo mogłam wybrać amniopunkcję. Ale na amniopunkcję musiałabym czekac . Teraz doczytałam, ze daje ona jednak odpowiedz na posiadania 200 chorób, a biopsja kosmowki, nie dość ze bardziej inwazyjna to jeszcze bardziej ryzykowna.
Jak przeżyć do jutra ? ? [emoji24][emoji27]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Aniu, przykro mi. Tulę mocno. Przewertowałam paręnaście artykułów w sieci i Twój wynik nie musi oznaczać nic złego.
Życzę Ci dużo siły i wytrzymałości!

Napisane na HUAWEI RIO-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czytam i dziewczyny pisza, ze nawet z NT 9mm wychodzily prawidlowe kariotypy. Ponoc podwyzszone NT czesto jest powiazane z choroba matki we wczesnej ciazy..


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje bardzo dziewczyny , za wsparcie i podpowiedzi. Na głowie mam na dodatek przeprowadzkę , dziecko, głowa mi peka. Wlasnie nie mam innych info, oprocz przeziernosci, dziecko jest mniejsze niz powinno, ma 57.8mm. - ok 12t0d. Napisali, ze bazując na IVF rozmiar jest poniżej 5 centyla.
Koniczynko, wejdę na ten wątek pozzniej. Pewbie cała noc spędzę na czytabiu. Wiem, ze teoretycznie nic nie jest przesadzone, ale to naprawdę ciężkie. Dodatkowo martwi mnie wielkość dziecka i jak składam to sobie od początku, ta słaba ciagle betę... choc wyczytałam, ze przy np Downie, beta jest bardzo wysoka.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czytam i dziewczyny pisza, ze nawet z NT 9mm wychodzily prawidlowe kariotypy. Ponoc podwyzszone NT czesto jest powiazane z choroba matki we wczesnej ciazy..


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Ja byłam zdrowa , na samym początku , jak brałam Encorton, troszkę se przeziębiłam, ale ogólnie nic mnie nie bierze zazwyczaj.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry