reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak sobie siedze i mysle... bo tak trwaja dyskusje na temat zwolnienia chorobowego z pracy z powodu ciazy... jakie prace wykonujecie/ jaki powod jest zwolnienia, ze wiekszosc z was idzie na zwolnienie zaraz po dowiedzeniu sie o ciazy ? :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam prace biurowa w szpitalu i ogolnie spoko gdyby nie to ze mobbing na oddziale jest i niestety pracuje na oddziale gdzie jest podawana chemioterapia co tez nie jest wskazane. I ja wlasnie dlatego ide a pozatym zycie juz mnie nauczylo ze trzeba patrzec na siebie a nie na innych nikt mi nie podziekuje ze ja bede w ciazy dymac w pracy :)
 
reklama
Zyrafffkaaa, u nas (w Austrii) to samo. Jeśli nie ma zagrożenia, nikt nie wystawi zwolnienia. Mamy okres ochronny matki na bodajże 8 tygodni przed rozwiązaniem i 8 tygodni po rozwiązaniu (dostaje się wtedy stosunkowo wysoki zasiłek), no a potem zależy od wybranego modelu.
Ja pracuję na własny rachunek w domu, więc mogę pracować wolniej, gdy potrzebuję mniej stresu. Za to na zwolnienie mogę sobie iść kiedy chcę - tylko nikt mi wtedy nie płaci :/
 
Ja o zwolnieniu nie pomyślałam nawet przez minutę jak mi się uda zajść w ciążę będę pracować do 4 lub 5 miesiąca .
Nie wyobrażam siebie siedzącej w domu.
Pracuje w firmie leasingowej (korporacji )
Tym bardziej bym sie zastanpwila nad zwolnieniem bo stres nie sluzy ciazy. Ale to tylko moje zdanie absolutnie nie zmuszam :)
 
Tym bardziej bym sie zastanpwila nad zwolnieniem bo stres nie sluzy ciazy. Ale to tylko moje zdanie absolutnie nie zmuszam :)

Gosiu, pewnie ze stres nie sluzy ciazy ale wszystko mozna z szefem sie dogadac, powiedziec jaka jest sytuacja i zwolnic obroty.
Powiem wam ze tylko w Polsce sie slyszy ze kobiety ledwo w ciaze zajda i juz w domu siedza. Oczywiscie to jest kazdej z nas indywidualna sprawa, jesli macie taka mozliwosc i chcecie to pewnie... zastanawiam sie co w momencie gdyby takiej mozliwosci nie bylo, zwolnilybyscie sie z pracy ?
U nas wszystkie kobiety ktore nie maja zagrozonej ciazy pracuja do wysokiej ciazy i jakos udaje sie utrzymac bez problemu ciaze :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosiu, pewnie ze stres nie sluzy ciazy ale wszystko mozna z szefem sie dogadac, powiedziec jaka jest sytuacja i zwolnic obroty.
Powiem wam ze tylko w Polsce sie slyszy ze kobiety ledwo w ciaze zajda i juz w domu siedza. Oczywiscie to jest kazdej z nas indywidualna sprawa, jesli macie taka mozliwosc i chcecie to pewnie... zastanawiam sie co w momencie gdyby takiej mozliwosci nie bylo, zwolnilybyscie sie z pracy ?
U nas wszystkie kobiety ktore nie maja zagrozonej ciazy pracuja do wysokiej ciazy i jakos udaje sie utrzymac bez problemu ciaze :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To zazdroszcze szefa...uwierz ze nie kazdy jest mily i wyrozumialy...
 
Gosiu, pewnie ze stres nie sluzy ciazy ale wszystko mozna z szefem sie dogadac, powiedziec jaka jest sytuacja i zwolnic obroty.
Powiem wam ze tylko w Polsce sie slyszy ze kobiety ledwo w ciaze zajda i juz w domu siedza. Oczywiscie to jest kazdej z nas indywidualna sprawa, jesli macie taka mozliwosc i chcecie to pewnie... zastanawiam sie co w momencie gdyby takiej mozliwosci nie bylo, zwolnilybyscie sie z pracy ?
U nas wszystkie kobiety ktore nie maja zagrozonej ciazy pracuja do wysokiej ciazy i jakos udaje sie utrzymac bez problemu ciaze :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Przy mobbingu dogadac sie z szefem chcialabym to zobaczyc :)
Skoro szef jest osoba ktora mobbinguje
 
reklama
Do góry