reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ladniutki :) a do tego jak okazyjny :)
Niestety wszystko kosztuje i to nie mało a ja też nie mam milionów na koncie wiec musze patrzeć szukać a jeszcze wszystko musze mieć podwójne to koszty razy dwa a każdy chce dla swoich dzieci jak najlepiej i choć się nie spodziewałam to nawet Bratowa przywiozła ciuszki i akcesoria po dziewczynach takie unisex i jeszcze powiedziała ze jak będą dziewczyny to przywiezie resztę a jak chłopcy to od kuzynki od chłopaków bliźniaków także prawie się popłakałam i tez ucieszyłam bo będę mogła moim bablom kupić za to coś ekstra :)
 
reklama
Narazie tylko po pokoju jest dosyć zwinny i skretny a do tego łatwy w rozkładanie składaniu i montażu i demontażu części i przede wszystkim nie jest ciężki i szeroki na 76 cm a też była okazja bo ostatnie dwa były i zapłaciłam tylko 2600 zł
To naprawde udalo ci sie kupic w okazyjnej cenie.
 
Niestety wszystko kosztuje i to nie mało a ja też nie mam milionów na koncie wiec musze patrzeć szukać a jeszcze wszystko musze mieć podwójne to koszty razy dwa a każdy chce dla swoich dzieci jak najlepiej i choć się nie spodziewałam to nawet Bratowa przywiozła ciuszki i akcesoria po dziewczynach takie unisex i jeszcze powiedziała ze jak będą dziewczyny to przywiezie resztę a jak chłopcy to od kuzynki od chłopaków bliźniaków także prawie się popłakałam i tez ucieszyłam bo będę mogła moim bablom kupić za to coś ekstra :)

Świetną masz Bratową, naprawdę! Moja wszystko trzyma w kartonach i nic nie chciała dać - moja córeczka jest 3 lata młodsza od jej. Powiedziała, że jak będzie miała drugie to się przydadzą. A jeśli będzie chłopak - sprzeda na allegro. Wiem, że nie musi mi nic dawać, ale i tak mi było przykro, szczególnie, że ma maaaaaasę ubrań.
 
Fajnie tak Rybka :-) my raczej nie dostaniemy nic, bo nie ma po kim - a ciuszki itd po starszym oddalismy juz dawno.

Z tym zwolnieniem to smiesznie, bo ja w sumie mialam plan ze bede w ciazy i pracowac, i biegac, i chodzic na basen/jakis fitness. A wyszlo jak wyszlo, leze od konca 3ciego tygodnia..


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tym bardziej bym sie zastanpwila nad zwolnieniem bo stres nie sluzy ciazy. Ale to tylko moje zdanie absolutnie nie zmuszam :)

Zobaczymy jak to będzie nie zapieram się rękami i nogami że zostanę w pracy bo jeśli by się coś działo z ciąża to logiczne że pójdę na zwolnienie. Moja szefowa wie o moich planach nie o in vitro ale o tym że się staram, w razie co poproszę o mniej odpowiedzialne stanowisko ;-) ;)
 
Ja uważam, że za dużo nas to kosztuje stresu, nerwów i pieniędzy a na dodatek same wiecie jak cierpi na tym nasz związek po tych wszystkich hormonach, dlatego nie chcę ryzykować i wolę zostać na zwolnieniu. Każda z nas ma tez inną sytuację w pracy, ja jestem prawie cały czas na nogach - praca w handlu. Szczerze mówiąc to najbardziej cieszy się mój mąż, żonka w domu :)
Miłego wieczoru !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry dziewczynki :)
Pobudka z bolem glowy :/
Dziewczyny a jak u was wyglada/wygladalo to z plamieniami implantacyjnymi ? Mialyscie, jak tak to ile dpt ? Wiem ze nie ma na to reguly i nie kazdego to sie dzieje ale mysle ze to troche taki obiecujacy znak...




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
ja nie mialam zadnych plamien a dzis mam pozytywna bete:)
nie ma reguly;)
 
reklama
Do góry