reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Z 22. komorek 15 bylo poprawnych, dr wytlumaczyla nam, ze tylko 6 moga zaplodnic, a reszte 9. zamrozili. Z 6. zarodkow do stadium blastocysty przetrwaly dwa, ktore mi podali, jednak sie nie udalo, teraz zapadla decyzja o rozmrozeniu i zaplodnieniu wszystkich 9. komorek, z ktorych znowu pozostaly dwa zarodki. Nie ukrywam, ze rzeczywiscie byl to dla nas szok, ze z tak duzej ilosci komorek ostatecznie uzyskalismy 4. zarodki i zadnego mrozaka. Ehhh, oby te dwa podane zarodki byly waleczne :) Dziekuje za cieple przyjecie :*
Ja rozumiem...ja mam 31 lat i pcos...i mi powiedzieli ze pcos jest wskazaniem do tego zeby zaplodnic wszystkie kom. Mi dlatego zaplodnili wszystkie 13. Stad to moje pytanie
 
Tak sobie siedze i mysle... bo tak trwaja dyskusje na temat zwolnienia chorobowego z pracy z powodu ciazy... jakie prace wykonujecie/ jaki powod jest zwolnienia, ze wiekszosc z was idzie na zwolnienie zaraz po dowiedzeniu sie o ciazy ? :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z 22. komorek 15 bylo poprawnych, dr wytlumaczyla nam, ze tylko 6 moga zaplodnic, a reszte 9. zamrozili. Z 6. zarodkow do stadium blastocysty przetrwaly dwa, ktore mi podali, jednak sie nie udalo, teraz zapadla decyzja o rozmrozeniu i zaplodnieniu wszystkich 9. komorek, z ktorych znowu pozostaly dwa zarodki. Nie ukrywam, ze rzeczywiscie byl to dla nas szok, ze z tak duzej ilosci komorek ostatecznie uzyskalismy 4. zarodki i zadnego mrozaka. Ehhh, oby te dwa podane zarodki byly waleczne :) Dziekuje za cieple przyjecie :*
Napewno beda...wiec mrozaki nie beda potrzebne...
 
reklama
Dziewczyny mam jeszcze pytanie. Za 100pkt.

W środę wracam do pracy po zwolnieniu, to będzie mój 14dpt...

Jak myślicie, co mogę i czy wogole coś mogę wziąć, żebym zachowała swój wewnętrzny spokój...? [emoji6]Nie mam niewiadomo jakiego stresu w pracy ale mam organizm który z byle głupoty sam się stresuje .. te 2 tygodnie dużo mi dały, odcięłam się zupełnie...i chciałabym utrzymać ten zdrowy "dystans"...

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Zadnych tabletek...tylko meliska...
 
Do góry