reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane!! Jestem tu "nowa" chociaż mam już jednego dzidziusia z in vitro właśnie ma już 6latek nie wiem kiedy to zleciło... ale staramy się z mężem o rodzeństwo dla mojego Milana. Mieszkamy w niemczech leczymy się w Berlinie póki co jesteśmy bardzo zadowoleni poprzednie in vitro też odbyło się w tamtej klinice ale teraz Pani doktor zaproponowała nam embrioskop??????? Nie mam pojęcia o co chodzi z tego co tłumaczyła jest to obserwacja zarodka ? Komórki? Os samego początku nie wiem czy nam to potrzebne... bo cena dość wygórowana... jasne zapłacę każe pieniądze ale najpierw muszę wiedzieć czy warto może któraś z was miała? Czytam was bardzo dluuuugo ale nigdy nie było odwagi się odezwać... serdeczne gratulacje dla Ciebie Pisanka!!! Eweline i Ewunka za Twoje samozaparcie jesteście cudowne! Oczywiście pozdrawiam wszystkie starające się dziewczyny :biggrin2::biggrin2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
3-4 w prawym jajniku, lewy niemal całkowicie niedostępny. Niewiadomo czy będą próbować. Miałam długi protokół. Troszkę mnie uspokoiłas z tym znieczuleniem [emoji4]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana dasz rade :)
Ja się zawsze z moja dr śmieje, że jak mam wytrzymać kilku-kilkunasto godzinny poród, to te badania i zabiegi przy tym to pikuś ;) ledwie rozgrzewka ;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale to wogole nie boli, moze bardziej nieprzyjemne sa dwa uklucia znieczulenia miejscowego ale poza tym nic nie czulam :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wrrrr..... a te 400 km zawsze można przeleciec [emoji6]
Pozdrawiam dziewczyny i życzę spokojnej nocy. Od jutra wolne , więc będę miała okazję nadrobić posty. [emoji8]


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a któraś z Was podchodziła do crio w Białymstoku w szpitalu . Jak się rozliczalyscie za transfer. Bo podobno można przelać i nie pobieralam kasy a się okaże że gotówa :szok:
Rustynka po transferze dostajesz kartkę z danymi do przelewu kwoty 767 zl. Masz 7 dni na przelew. Później dostajesz listownie do domu fakturke ;)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochana to pujdziesz do banku albo bankomatu :) nie martw sie tym teraz
Napewno jest z tego wyjscie byc moze po transferze bedziesz misiala podjechac do artemidy zeby uiscic oplate. Artemida za transfer i tak pozniej przelewa kase. Takze nie stresuj sie niepotrzebnie :*
Tak jest tylko przy pierwszy transferze. Przy kolejnych dostaje się dane do przelewu w szpitalu. Ja placilam 767 zl.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry