reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Bedzie dobrze :) ja chyba transfer gorzej wspominam niz punkcje, a to wszystko przez dyskomfort psychiczny przy pelnym pecherzu... trzymam kciuki za duzo pieknych jajeczek i jednego zlotego :)

Widze ze Ty ze Szwecji :) ja z sasiadujacej Danii :)
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pozdrawiam [emoji3] Mieszkam na wyspie jak będziesz mieć ochote na weekend na wsi zapraszam. Teraz ciemno jak.... ale w lato jest przepięknie.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pozdrawiam [emoji3] Mieszkam na wyspie jak będziesz mieć ochote na weekend na wsi zapraszam. Teraz ciemno jak.... ale w lato jest przepięknie.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

No w Szwecji nie bylam jeszcze nigdy :) a moze wcale az tak daleko do siebie nie mamy :) skad dokladnie jestes ? Ale weekend na wsi mmmmm [emoji215][emoji206][emoji213][emoji202][emoji200] uwielbiam [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana to pujdziesz do banku albo bankomatu :) nie martw sie tym teraz
Napewno jest z tego wyjscie byc moze po transferze bedziesz misiala podjechac do artemidy zeby uiscic oplate. Artemida za transfer i tak pozniej przelewa kase. Takze nie stresuj sie niepotrzebnie :*

Nie leczę się w Artemidzie .Mój lekarz przyjmuje w Medicoverze a oni nie mają nic do transferu mi doktorek powiedział że można przelewem ale chyba lepiej wyplacę kasę
 
Po morfinie dostaniesz znieczulenie miejscowe i poczujesz jedno uklucie w jajnik i nic wiecej :)
Ile masz pecherzykow ?
U mnie byly 3 przy duzej stymulcji i niestety tylko jedno jajeczko...
Ja tez mam obnizona rezerwe jajnikowa stosunkowo do wieku ale lekarze uwazaja ze to nie jest przyczyna naszej "bezplodnosci" [emoji850]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
3-4 w prawym jajniku, lewy niemal całkowicie niedostępny. Niewiadomo czy będą próbować. Miałam długi protokół. Troszkę mnie uspokoiłas z tym znieczuleniem [emoji4]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No w Szwecji nie bylam jeszcze nigdy :) a moze wcale az tak daleko do siebie nie mamy :) skad dokladnie jestes ? Ale weekend na wsi mmmmm [emoji215][emoji206][emoji213][emoji202][emoji200] uwielbiam [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Orust [emoji4] Jest to jedna z najpiękniejszych wysp w Szwecji. Do Oslo mam jakieś 2 h autostrada a do Göteborga 1 godz.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję [emoji8] Ja potrzebuję jedno , które domu szuka [emoji3]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

Bedzie na pewno !!!
U mnie tez tylko prawy jajnik od produkcji bo drugiego nie mam :( mysle ze traficie na to zlote [emoji3]
A po punkcji nie bedziesz zalowac ze bylas wszystkiego swiadoma :) dla mnie widok byl niesamowity - jak pecherzyki sie kurczyly [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bedzie na pewno !!!
U mnie tez tylko prawy jajnik od produkcji bo drugiego nie mam :( mysle ze traficie na to zlote [emoji3]
A po punkcji nie bedziesz zalowac ze bylas wszystkiego swiadoma :) dla mnie widok byl niesamowity - jak pecherzyki sie kurczyly [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe o kurcze to z jednej strony macie fajnie ze mozecie na to patrzec. Ale ja chyba wole odlot na lekach :)
 
Do góry