reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Szerokie grono ;)
Przy pierwszym podejściu zrobiłam dokładne tak samo. Wiedziała rodzina,przyjaciele,w pracy itp.
Tez miałam nadzieję,że się skończy na "acha,ok", niestety tak nie było. Wszyscy wspolczuli, bo widzieli jaka walkę stoczylismy. Nawet jeśli nie mówili pewnych rzeczy to widziałam to w ich spojrzeniu. To nie jest nic złego, bardzo to doceniam.
Jest jedna bardzo ważna rzecz,której wtedy nie byłam w stanie przewidziec- jak bardzo boli to pierwsze niepowodzenie... i jak ją się będę czuła z tymi wszystkimi oznakami współczucia i wsparcia,płynącymi do mnie z każdej strony. Jestem silna babka,naprawdę mogę wiele znieść...ale za każdym razem jak wróciłam do pracy,każdy kto podbiegal i pytał z uśmiechem i nadzieja pytał "udało się? ?", wywoływało to moje łzy i nie byłam w stanie nic wykrztusic przez zaciśnięte gardło, może prócz krótkiego Nie.
Tak,wiec to nie ludzie mnie w tej sytuacji zaskoczyli, ale to ja nie docenilam siły tych emocji,które wtedy Tobą targaja .
Tak było u mnie, stad decyzja aby teraz o zostawić to tylko dla nas,żebyśmy mogli porażkę bądź sukces przede wszystkim przeżyć tyle ile będzie trzeba, z sobą samym.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie też wiedzą wszyscy ze walczę ale nie znają już daty dokładnej stymulacji informuje po porażce jak juz trochę ochlone ze po raz kolejny się nie udało. ....
Sąsiadka zaproponowała mi ze odda mi swoje komórki ( wystymuluje się dla mnie )
 
reklama
Kochane a powiedzcie czy mozna bracespumisan bo mnie w wiekszosci to brzuch chyba boli z zagazowania :errr::rofl2::laugh2:niestety. I tak od wieczora do 10 rano nawala jak nic dopiero jak sie zalatwie to przechodzi. A z tym zalatwianiem sie to tez nie taka prosta dprawa :p Sory za szczegoly :)
Ja brałam espumisan bez tego żyć nie mogłam .
 
Kochane a powiedzcie czy mozna bracespumisan bo mnie w wiekszosci to brzuch chyba boli z zagazowania :errr::rofl2::laugh2:niestety. I tak od wieczora do 10 rano nawala jak nic dopiero jak sie zalatwie to przechodzi. A z tym zalatwianiem sie to tez nie taka prosta dprawa :p Sory za szczegoly :)
mnie dr polecil LAXIMAMA na wzdęcia i zaparcia :)
 
Ja uzywam laximama i jest super smaczny o smaku granata i robi sie z niego taki kisielek
20161025_130935.jpg
 

Załączniki

  • 20161025_130935.jpg
    20161025_130935.jpg
    740,6 KB · Wyświetleń: 321
wlaśnie odebrałam telefon z kliniki ,że moje pozostałe 3 komorki pozostały w stanie Morule i nadają sie do zniszczenia :(
mam nadzieję ,że ten JEDEN kropek dzisiaj ładnie szuka sobie gniazdka i zostanie ze mną na zawsze :)
 
wlaśnie odebrałam telefon z kliniki ,że moje pozostałe 3 komorki pozostały w stanie Morule i nadają sie do zniszczenia :(
mam nadzieję ,że ten JEDEN kropek dzisiaj ładnie szuka sobie gniazdka i zostanie ze mną na zawsze :)
:(
Przykro mi :( wiem jakie to do dupy uczucie :(
Teraz tym bardziej musisz mocno wierzyć, że to ten Jedyny!!

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie też wiedzą wszyscy ze walczę ale nie znają już daty dokładnej stymulacji informuje po porażce jak juz trochę ochlone ze po raz kolejny się nie udało. ....
Sąsiadka zaproponowała mi ze odda mi swoje komórki ( wystymuluje się dla mnie )
Ewcia,uda się!!
Najważniejsze, że się nie poddajesz. Teraz nowa droga przed Tobą, oby ta lepsza.
Miło że strony sąsiadki :)
Dobrze mieć dobrych ludzi wokół siebie :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry