reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

2016-10-25 13.37.24.jpg
 

Załączniki

  • 2016-10-25 13.37.24.jpg
    2016-10-25 13.37.24.jpg
    295,3 KB · Wyświetleń: 324
reklama
Proszę ja takie biorę po jednej tabletce codziennie pytajcie o opakowania 100 tabletek bardziej się opłaca są też inne ale drogie i po 30 tabletek a działają tak samo
 
wlaśnie odebrałam telefon z kliniki ,że moje pozostałe 3 komorki pozostały w stanie Morule i nadają sie do zniszczenia :(
mam nadzieję ,że ten JEDEN kropek dzisiaj ładnie szuka sobie gniazdka i zostanie ze mną na zawsze :)
A ktora to dzis doba twoich morulek. Bo moze jeszcze warto potrzymac bo u mnie w 7 dobie dopiero powstala blastka.
 
Proszę ja takie biorę po jednej tabletce codziennie pytajcie o opakowania 100 tabletek bardziej się opłaca są też inne ale drogie i po 30 tabletek a działają tak samo
Szkoda ze nie wiedzialam wczesniej bo dzis juz bylam w aptece po femibion.
I mowisz ze po tym wlosy nie beda wypadac bo teraz jest masakra smieje sie ze znowu bede musiala sciac sie na chlopca a bym nie chciala bo juz za uszy uchodowalam
 
A nie mozesz porosic zeby jeszcze na jedna noc zostawili. U mnie bylo wlasnie tak ze moj profesorek zadzwonil w 6 dobie i powiedzial ze to juz koniec i nie mam zadnego zarodka a w 7 dobie zadzwonil i powiedzial ze zostawil jeszcze na noc i powstala ladna blastka i ta jedyna blastka zostala juz ze mna
 
A nie mozesz porosic zeby jeszcze na jedna noc zostawili. U mnie bylo wlasnie tak ze moj profesorek zadzwonil w 6 dobie i powiedzial ze to juz koniec i nie mam zadnego zarodka a w 7 dobie zadzwonil i powiedzial ze zostawil jeszcze na noc i powstala ladna blastka i ta jedyna blastka zostala juz ze mna
powiedzieli że od 3 dni nic sie nie zmienia i ze dzisiaj pojda do zniszczenia.
teraz musze wierzyć że mój podany kropek zostanie ze mna :)
 
Szkoda ze nie wiedzialam wczesniej bo dzis juz bylam w aptece po femibion.
I mowisz ze po tym wlosy nie beda wypadac bo teraz jest masakra smieje sie ze znowu bede musiala sciac sie na chlopca a bym nie chciala bo juz za uszy uchodowalam
Kiedys juz pisałam którejś dziewczynie chyba w sierpniu albo lipcu mi pomogło zaczęły wypadać w czasie stymulacji i potem zapytałam moja p. D. i mi poleciła i faktycznie po jakimś 1,5 tygodniu przestały i biorę cały czas
 
reklama
Do góry