reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam. Jesteście tu bardzo aktywne więc zapytam...
Przygotowujemy się do kriotransferu w kolejnym cyklu. I tu moje pytanie: w których dniach są wyznaczane wizyty lekarskie? Zdaję sobie sprawę, że jest to sprawa indywidualna i zależy od długości cyklu (u mnie 28) ale chciałam sobie jakoś zaplanować wolne w pracy... Pierwsza wizyta jest chyba w trakcie miesiączki pomiędzy 1 a 5 dc. dobrze zapamiętałam? a później?

Ja podchodzę na cyklu naturalnym i jutro u mnie 12 dc i to moja pierwsza wizyta przed crio
 
reklama
a na tej pierwszej wizycie podczas cyklu dostaje sie jakies leki? czy dopiero po kontroli 14dc?
Ja szlam na cyklu sztucznym. Na mojej pierwszej wizycie 2dc dostalam estrofem. Doustny ale mialam stosowac go dopochwowo bo tak sie lepiej wchlania. 3 tabl na dzien. W 14dc na kontroli gin stwierdzil piękne endometrium trojliniowe 15mm i kazal odstawic estrofem i ustalil termin crio...na endometrium pilam tez winko...oprocz tego pelno wit o ktorych jakos ostatnio tu pisalysmy. Tylko to endometrium to naprawde sprawa indywidualna...
 
reklama
Nie dziękuję:) ale mam nadzieję że tym razem się uda : ) a mam jeszcze jedno pytanie w którym dniu cyklu miałaś criotramsfer?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Nie wiem, czy mnie pytasz - zakładam, że tak :)
We wszystkich trzech podejściach miałam podawane świeże zarodki, dopiero w tym podejściu zdecydowaliśmy się na zamrożenie pozostałych zarodków.
Pozdrawiam
 
Do góry