reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej wszystkim!
Po długiej mojej nieobecności w końcu nadrabiam zaległości w lekturze forum.
Remont prawie się zakończył więc będzie więcej czasu na udzielanie się. Przeoczyłem kilka wydarzeń,nie mniej jednak tym dziewczynom którym się udało moje ogromne gratulacje, natomiast dziewczynom którym nie powiodło się życzę wytrwałości w dalszym działaniu i dążeniu do uprawnionego szczęscia ;)
W końcu przyszła kolej i na mnie po dwóch miesiącach oczekiwania na crio, jutro pierwsza wizyta dowiem się co i jak.
Idziemy w cyklu naturalnym. I oczywiste pytanko przy crio w którym dniu cyklu mialyscie transfer? Mam 5 dniowe blastocysty?

Słonecznej niedzieli życzę u mnie jest pięknie :-p:rofl::laugh2:

Ooo o jutro nie będę sama będzie mi raźniej
Ja miala 19dc 5 dniowej blastki
 
reklama
Masz rację, dzwonię :-)
Ja mialam hybrydy u nog i rak. W poniedzialek punkcja a cala niedziele zgryzalam lakier a u stop pilowalam. Tez nie wiedzialam co robic ale z autopsji wiem ze przy narkozie trzeba miec czysta plytke. W szpitalu przy operacji musialam nawet bezbarwny zmywac zeby ich nie zmylil wiec przed punkcja nie ryzykowalam. Pozdrawiam i powidzenia jutro

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gosia lubie grzebac i szukac,to tyle .Do ciazy powinno byc ponizej 10.Gdzies to mi wczoraj przelecialo.;)
Czyli nie jest zle bo ja mam 8.47 :)
Gdzies tez mi przelecialo ze ponizej 9 wiec tez sie mieszcze :)
Coz teraz juz cudow nie zdzialam skoro w srode punkcja jestem tej mysli ze jednak nie bedzie mialo to wplywu na ciaze leki mam zastrzyki dostane co moge wiecej zrobic :) byc pozytywnie nastawiona i tyle :)
 
Ja to szczerze powiedziawszy jak bylam na pierwszej punkcji w czerwcu to zdziwilam sie rewia jak tam byla :) ja oczywiscie wedlug zalecen nie umalowana bez perfum bezzapachowy dyzodorant :)
A tam laski pelen makijaz i to taki wieczorowy tez sie zdarzal :)
Takze paznokcie to przy tym pikus i nikt nic nie mowil. Dopiero jak bylam na transferze to ordynator przekazywal personelowi ze jak ktos ma lakier lub hybryde to do punkcji ma miec czysty jeden paznokiec bo dzien wczesniej prawie im laska zeszla uratowali ja w ostatniej chwili
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry