reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie wiem, czy mnie pytasz - zakładam, że tak :)
We wszystkich trzech podejściach miałam podawane świeże zarodki, dopiero w tym podejściu zdecydowaliśmy się na zamrożenie pozostałych zarodków.
Pozdrawiam
Aha no ja pierwsze 2 razy miałam świeże zarodki i przy 2 próbie zamrozilismy 2 zarodki no ale w czwartek mam wizytę to się wszystkiego dopytam:)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Małgoś przykro mi :(

Koniczyna 82 Mój gin mówi że jak jest 4 to właśnie trzeba robić ft3/ft4 i przeciwciała… mi niestety wyszło Hashi. Beata warszawa daj znać jak Ci wyszło. Ile wy się już staracie ?
 
Małgoś przykro mi :(

Koniczyna 82 Mój gin mówi że jak jest 4 to właśnie trzeba robić ft3/ft4 i przeciwciała… mi niestety wyszło Hashi. Beata warszawa daj znać jak Ci wyszło. Ile wy się już staracie ?

Ja od około 5 lat po drodze jedna ciąża naturalna pozamaciczna, teraz 1 podejście in vitro . Crio transfer w związku ze zbyt wysokim progesteronem nie moglam mieć podanych swieżaczków .
 
Małgoś przykro mi :(

Koniczyna 82 Mój gin mówi że jak jest 4 to właśnie trzeba robić ft3/ft4 i przeciwciała… mi niestety wyszło Hashi. Beata warszawa daj znać jak Ci wyszło. Ile wy się już staracie ?
Ja tez mam Hashi. Choć teraz mi spadło tsh do 0.23 przed stymulacja, tydzień temu miałam 0.5 ;ft4 1.18
U mnie przeciwciała mam bardzo wysokie ok 500 :(
Ale endokrynolog mówił, że najważniejsze to mocno kontrolować tsh i ft4,bo przeciwciała znacząco się nie zmienia.
My się już staramy 2 lata,nasze 2 podejście (pierwsze było w czerwcu).
Jutro punkcja i zobaczymy jak dalej :)


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
K
Bardzo bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi. Właśnie lekarz nic na ten temat nie mówił, mam nr do niego myślicie, że mogę zadzwonić do niego w niedzielę z takim pytaniem?

Nie stresowałam się do dnia dzisiejszego...jakiś blady strach mnie dziś ogarnął, mimo, do całej procedury podeszłam na luzie...a dziś to już szukam dziury w całym..


Klarsa ja miałam hybryde do punkcji nikt nawet nic nie wspomniał a mi przez myśl nie przeszło że nie można - także myślę że spokojnie :)
 
Ja tez mam Hashi. Choć teraz mi spadło tsh do 0.23 przed stymulacja, tydzień temu miałam 0.5 ;ft4 1.18
U mnie przeciwciała mam bardzo wysokie ok 500 :(
Ale endokrynolog mówił, że najważniejsze to mocno kontrolować tsh i ft4,bo przeciwciała znacząco się nie zmienia.
My się już staramy 2 lata,nasze 2 podejście (pierwsze było w czerwcu).
Jutro punkcja i zobaczymy jak dalej :)


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom


Beatko masz hashi , ja też - czy bierzesz jeszcze coś prócz euthyroxu ?? ja na jutro jestem umówiona na wizyte w naturhause , niewiem może zmobilizuje mnie to do jakiejś diety np. bezglutenowej podobno skutecznie obniża przeciwciała , niewiem okaże , dietka mi nie zaszkodzi tymbardziej że przez te hormony zawsze coś mi dochodzi :hmm:
 
Beatko masz hashi , ja też - czy bierzesz jeszcze coś prócz euthyroxu ?? ja na jutro jestem umówiona na wizyte w naturhause , niewiem może zmobilizuje mnie to do jakiejś diety np. bezglutenowej podobno skutecznie obniża przeciwciała , niewiem okaże , dietka mi nie zaszkodzi tymbardziej że przez te hormony zawsze coś mi dochodzi :hmm:
Euthyrox 75 teraz, Wit D, jeszcze mówił żeby jod brać ale ja jakoś dziwnie się po tym czuje i nie biorę codziennie.
Jest taka fajna stronka dietmap.pl
Fajne przepisy mają :)
Faktycznie najlepsza dieta bez glutenu :)
W naturhouse chyba dużo w swoich dietach opierają na suplementach,które sprzedają. Sprawdź je,bo gdzie słyszałam że nie dokona w ciąży można je stosować. Ale mogę się mylić :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Euthyrox 75 teraz, Wit D, jeszcze mówił żeby jod brać ale ja jakoś dziwnie się po tym czuje i nie biorę codziennie.
Jest taka fajna stronka dietmap.pl
Fajne przepisy mają :)
Faktycznie najlepsza dieta bez glutenu :)
W naturhouse chyba dużo w swoich dietach opierają na suplementach,które sprzedają. Sprawdź je,bo gdzie słyszałam że nie dokona w ciąży można je stosować. Ale mogę się mylić :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom


Tak wiem oczywiście , powiem na wstępie że chcę i planuję zajść w ciąże i że jeżeli już bedzie się upierać na suplementy to takie które nie będą w niczym przeszkadzać , bardziej chodzi mi o doradztwo co czym zastąpić czego się wystrzegać ja biorę 100 euthyrox , jodu też nie biorę . Wciąż skacze mi to tsh , umówiłam się na wizyte do endo może coś mi doradzi nowego
 
Do góry