reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Yyy a coz to za opcja ten semin....?

Gosiu, ja się leczę w Austrii, nie wiem, czy w Polsce kliniki oferują - w dniu punkcji robią płukankę ejakulatem męża / partnera (oczyszczonym i pozbawionym plemników). Ma to przygotować endometrium do przyjęcia zarodka / zarodków. Nam mówili, że teoretycznie wystarczy seks uprawiać po punkcji, no ale ja akurat nie miałam ochoty ;)
 
reklama
Gosiu, ja się leczę w Austrii, nie wiem, czy w Polsce kliniki oferują - w dniu punkcji robią płukankę ejakulatem męża / partnera (oczyszczonym i pozbawionym plemników). Ma to przygotować endometrium do przyjęcia zarodka / zarodków. Nam mówili, że teoretycznie wystarczy seks uprawiać po punkcji, no ale ja akurat nie miałam ochoty ;)
To chyba czegos takiego u nas nie ma. A seks po punkcji hmm no nie koniecznie przy bolu jajnikow po punkcji :)
 
A ja mam dzis dziwne pobolewania w podbrzuszu...na samym srodku...takie klocie...miala tak ktoras czy mam sie martwic?
Dzidziuś robi sobie miejsce jeśli nie masz bólów bardzo mocnych nie do wytrzymania i przy tym krwawienia to jest normalne tak mi mówił lekarz organy wewnętrzne robią miejsce dla dzidziusia macica się rozciąga to normalne ja mam tak cały czas czasami to nawet uczucie jakby mnie ktoś kopał po jajnikach albo chwyta za nie i pociąga spokojnie :)
 
Dzidziuś robi sobie miejsce jeśli nie masz bólów bardzo mocnych nie do wytrzymania i przy tym krwawienia to jest normalne tak mi mówił lekarz organy wewnętrzne robią miejsce dla dzidziusia macica się rozciąga to normalne ja mam tak cały czas czasami to nawet uczucie jakby mnie ktoś kopał po jajnikach albo chwyta za nie i pociąga spokojnie :)
Dzieki...nie mam krwawienia za to duzo schiz na temat poronienia...glupia jestem
 
Dzieki...nie mam krwawienia za to duzo schiz na temat poronienia...glupia jestem
Nie jesteś !! Każda z nas ma taki schiz ja pomimo braku plamien i dobrego samopoczucia tez czasami jestem przestraszona jak mnie zaboli weź nospe albo wypij melise poleż jak możesz wszystko się zmienia tam w brzuchu to czujesz to ale tak jak pisałam jak nie masz krwawienie i nie zwijasz się z bólu to nic się złego nie dzieje przyzwyczajenia się ją cały czas coś czuje a im większy brzuch i dzieci tym więcej dziwnych odczuć i dziwnych bólów a co jak zaczną kopać i się wiercic mmi jak się obracały a nie wiedzialam ze sie obracaja dopiero na usg to dwa dni miałam z leżeniem bo ciężko mi było chodzić spokojnie :)
 
Witam. Jesteście tu bardzo aktywne więc zapytam...
Przygotowujemy się do kriotransferu w kolejnym cyklu. I tu moje pytanie: w których dniach są wyznaczane wizyty lekarskie? Zdaję sobie sprawę, że jest to sprawa indywidualna i zależy od długości cyklu (u mnie 28) ale chciałam sobie jakoś zaplanować wolne w pracy... Pierwsza wizyta jest chyba w trakcie miesiączki pomiędzy 1 a 5 dc. dobrze zapamiętałam? a później?
 
Witam. Jesteście tu bardzo aktywne więc zapytam...
Przygotowujemy się do kriotransferu w kolejnym cyklu. I tu moje pytanie: w których dniach są wyznaczane wizyty lekarskie? Zdaję sobie sprawę, że jest to sprawa indywidualna i zależy od długości cyklu (u mnie 28) ale chciałam sobie jakoś zaplanować wolne w pracy... Pierwsza wizyta jest chyba w trakcie miesiączki pomiędzy 1 a 5 dc. dobrze zapamiętałam? a później?
Dokladnie to zalezy od twojego endometrium...ja bylam 2dc...kontrola...14dc...i crio 19dc...
 
reklama
Do góry