reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak wiem oczywiście , powiem na wstępie że chcę i planuję zajść w ciąże i że jeżeli już bedzie się upierać na suplementy to takie które nie będą w niczym przeszkadzać , bardziej chodzi mi o doradztwo co czym zastąpić czego się wystrzegać ja biorę 100 euthyrox , jodu też nie biorę . Wciąż skacze mi to tsh , umówiłam się na wizyte do endo może coś mi doradzi nowego
Bardzo Ci skacze??
Ja też słyszałam, że kurkuma pomaga,zresztą nie tylko na to :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No powiem Tobie że tak raz jest 1,2 innym razem 2,2 a ostatnio to już 3,3 teraz 1,8 coś koło tego - a kurkuma ?? ta przyprawa ?? a w czym pomaga ??
Kochana,kurkuma jet generalnie na wszystko :) silne działanie przeciwnowotworowe,przeciwzapalne,dla cukrzyków itp.
Musiałabys poczytać. Ja kupuje taka bio, dodaje ja praktycznie do wszystkiego od jajecznicy po rosół :)

A tsh to się potrafi przez te hormony co bierzemy,totalnie rozregulowac :(
Ja pilnuje mocno.
Oby tym razem się udało!
Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Małgoś przykro mi :(

Koniczyna 82 Mój gin mówi że jak jest 4 to właśnie trzeba robić ft3/ft4 i przeciwciała… mi niestety wyszło Hashi. Beata warszawa daj znać jak Ci wyszło. Ile wy się już staracie ?

Anetasss dzięki - jakoś to przeżyłam - gorzej było jak w tygodniu dowiedziałam się że moja szwagierka zaszła w ciąże za pierwszym "strzałem"to chyba nawet bardziej zabolało - ale już ochłonęłam :happy:
 
reklama
Do góry