reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wolny weekend od wizyt i badan i innych waznych wydarzen ale kciukow ✊✊✊
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Październik mamy to kobietki to bedzie nasza jesien niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Dzieciaczki przychodza na swiat :* ❤❤❤
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala

Październik
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo




17:Rustynka - wizyta przed crio
17:lile- wizyta u gin prowadzacego ciążę
17:BeataWarszawa - punkcja
17:ema51 - betowanie 3
17:gosia321 - wizyta w trakcie stymulacji
18:milagros - wizyta przed crio
19:katka1234- betowanie 1
20:rybka14 -wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
20: gosia321 -punkcja
20:malinuś -betowanie 1
21:husan- wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
24:kasik99- betowanie 1
25:ewelin86- wizyta u gin prowadzacego ciążę
26:Koniczyna82 - wizyta w klinice rozpoczynajaca podejscie do ivf
26:milagros- criotransfer
28:ema51 - wizyta pecherzykowa
31:butterfly -badania prenatalne

Listopad
2:Koniczyna82- rozpoczecie stmulacji
2:katherina203 - wizyta u lekarza prowadzacego ciążę
3: katherina203- badania prenatalne
7:rybka14- wizyta u gin prowadzacego ciążę
10:butterfly -wizyta u gin prowadzacego ciążę
17:Olusja1987 - termin cc witamy na swiecie upragnionego synka
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę

Grudzień
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisoac :)
;) :D8-)
❤❤❤❤❤
 
To moje łącznie 5 podejście, 2 w klinice, która już nie istnieje, oba nieudane; 3 w Goldenes Kreuz i trzecia ciąża. Mam córeczkę z pierwszego podejścia u nich w 2012. W zeszłym roku zaszłam w ciążę (1 zarodek, 5-ciodniowy, super jakość), ale niestety się nie rozwinął i miałam poronienie zatrzymane w 11 tc. Obyło się bez zabiegu, bo na własną rękę odstawiłam leki. To tak w skrócie.
Tym razem miałam podany 1 zarodek, 5-ciodniowy. Test mi wyszedł pozytywny 7 dpt, ale robiłam taki super czuły od 5 UI/l. U mnie problemy tylko ze strony męża, ja jestem zdrowa jak rydz. Przed tym podejściem lekarka powiedziała, że w sumie powinno nam się nawet udać naturalnie, ale nikt nie wie czemu się nie udaje, a ja już nie chciałam dłużej próbować, bo mam 36 i mam coraz mniej czasu... Więc mamy naprawdę bardzo, bardzo komfortową sytuację. Aż czasem mi głupio opisywać moje przygody, które w porównaniu z historiami na forum to właściwie pasmo powodzeń...

Katka!
Bądź dobrej myśli, negatywny test jeszcze nic nie oznacza. W zasadzie 10 dpt 2-dniowych zarodków, testy nie wykryją bety. Trzymaj się! I nie musisz być twarda, tylko pozytywnie nastawiona!
Hej :) ja mam już 3 podejście w Goldenes Kreuz pierwsze nieudane, 2 podejscie udane ale niestety nie utrzymane i w tym miesiącu idę na pierwsze usg i w przyszłym chce spróbować poraz kolejny i mam takie pytanie zaproponowali mi żebym teraz skorzystała z EmbryoGlue korzystałas może z tego ? Pozdrawiam

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ratunku! Jutro mam punkcję! Wydawało mi się, że o wszystko zapytałam lekarza...ale właśnie spojrzałam na paznokcie..mam hybrydę. Do in vitro podchodzę po raz pierwszy, w Bocianie w Warszawie. Czy hybryda nie przeszkadza w niczym czy muszę dziś szukać kogoś kto mi zdejmie paznokcie?
 
Dziewczyny ratunku! Jutro mam punkcję! Wydawało mi się, że o wszystko zapytałam lekarza...ale właśnie spojrzałam na paznokcie..mam hybrydę. Do in vitro podchodzę po raz pierwszy, w Bocianie w Warszawie. Czy hybryda nie przeszkadza w niczym czy muszę dziś szukać kogoś kto mi zdejmie paznokcie?

Spokojnie. Toz to nie operacja.
 
Dziewczyny ratunku! Jutro mam punkcję! Wydawało mi się, że o wszystko zapytałam lekarza...ale właśnie spojrzałam na paznokcie..mam hybrydę. Do in vitro podchodzę po raz pierwszy, w Bocianie w Warszawie. Czy hybryda nie przeszkadza w niczym czy muszę dziś szukać kogoś kto mi zdejmie paznokcie?
Dla bezpieczrnstwa swojego zdejmij chociaz jeden tak zeby bylo wodac plytke paznokcia. Nie kazda klinika zakazuje dlatego moze lekarz nic nie mowil. Ale jesli cos sie dzieje podczas punkcji to pierwsze objawy pojawiaja sie wlasnie na paznokciach bo robia sie sine. Mysle ze 1 w zupelnosci wystarczy jak odslonisz. I nie stresuj sie :)
 
Dziewczyny ratunku! Jutro mam punkcję! Wydawało mi się, że o wszystko zapytałam lekarza...ale właśnie spojrzałam na paznokcie..mam hybrydę. Do in vitro podchodzę po raz pierwszy, w Bocianie w Warszawie. Czy hybryda nie przeszkadza w niczym czy muszę dziś szukać kogoś kto mi zdejmie paznokcie?
Ja do punkcji nie moglam miec pomalowanych...niby przy narkozie musza obserwowac plytke paznokcia...ale to chyba zalezy od kliniki...nie mozesz zadzwonic do lekarza?
 
Bardzo bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi. Właśnie lekarz nic na ten temat nie mówił, mam nr do niego myślicie, że mogę zadzwonić do niego w niedzielę z takim pytaniem?

Nie stresowałam się do dnia dzisiejszego...jakiś blady strach mnie dziś ogarnął, mimo, do całej procedury podeszłam na luzie...a dziś to już szukam dziury w całym..
 
Bardzo bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi. Właśnie lekarz nic na ten temat nie mówił, mam nr do niego myślicie, że mogę zadzwonić do niego w niedzielę z takim pytaniem?

Nie stresowałam się do dnia dzisiejszego...jakiś blady strach mnie dziś ogarnął, mimo, do całej procedury podeszłam na luzie...a dziś to już szukam dziury w całym..
Wiem ze jest niedziela ale ja bym zadzwonila. Niby glupia sprawa lakier ale jutro moze okazac sie bardzo wazna...
 
reklama
Do góry