reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zalezy jakie masz niedobory. Badalas poziom? Ja bralam 4tys jednostek. W ciazy biore tylko w zestawie witaminowym.

Teraz i tak organizm jej nie wytwarza bo ze slonca ja mozesz pozyskac tylko od kwietnia do konca wrzesnia. Z jedzenia zeby zaprwnic dzienna dawke to nys musiala codziennie na kilogramy jesc ryby i inne produkty, co jest nie mozliwe.

Mysle ze 2tys jednostek powinnas brac jak nic.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ostatni pomiar mam wlasnie z miesiecy gdzie swiecilo slonce dlatego byla norma. Ale poniewaz mam chora tarczyce to biore mimo normy. A teraz jeszcze taka pogoda no i nie oszukujmy sie lato tez nas w tym roku sloncem nie rozpieszczalo :)
Ok czyli zostaje przy tej samej dawce
 
reklama
Przedostatnie zastrzyki zrobione :) jeszcze tylko jutro i koniec :) coraz blizej mojego szczescia :)
Ale dzisiaj to juz tak mi lewy jajnik daje do wiwatu ze chodzic nie moge bez bolu :) ale dobrze niech rosna zdrowiutkie moje jajeczka :)
Ja ostatni na wywołanie juz za 1.5 h :):)
Trzymaj się, już niedługo juz za momencik ;)
Mnie boli z przerwami,bardziej takie uczucie jakby ciągnęło :(
Ale dam rade :)
Obie damy :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olivko,my kozystalismy z dawczyni komorek w klinice w Czechach,co chcialabys wiedziec???
Annemarie dziekuje za odpis.chcialabym dowiedziec sie jak dlugo musicie czekac na komorke i jakie badania mialas juz robione bo podejrzewam ze odpada cala stymulacja(skoro moje jajeczka beda zbedne) .mieszkam w uk wiec dla mnie to wazne ile razy bym musiala byc w Polsce bo to wiaze sie z dodatkowymi kosztami a juz tu pare lat sie lecze i sporo kaski poszlo.22 mam wizyte w invimedzie w Gdyni i sporo sie dowiem ale prosilabym o informacje od kogos kto zdecydowal sie na dawczynie.z gory Ci bardzo dziekuje
 
Ktorego dnia bedziesz miec podawany zarodek? Bedziemy pewnie betowac jakos w podobnym terminie. Ja transfer 26ty i beta po 6 dniach... y licze wlasnie jak pisze i bedziesz pierwsza na pewno ;)
Transfer ja chcem 3 dniowego zarodka ale lekarz tez powiedzial ze bedziemy o tym jeszcze rozmawiac jak beda komorki i plemniki :) obstwaiam sobote
I betowanie po 14 dniach czyli 5 listopad chyba :)
 
reklama
Do góry