reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Część Katka, ja dziś też 4 dpt...i też się zastanawiam kie dr y mogę robić test...kiedy betę robisz w 11 dpt? I czy miałaś blastkę czy świeżaczka?:)
hejka miałam swiezaczka, niestety na 16 pobranych komórek(koszmar) zaplodniły sie dwie i po dwóch dniach mialam transfer wiec zupelnie nie wiem co i jak. ja jestem za granica i tu mówili zebym nie robila testu tylko 19 mam przyjsc na badanie, ale jak tak nie robic testu? hmmm a Ty jak mialas? swiezaczka i ilu dniowego? Boze tak nie chce juz stymulacji :( przechodze hiperke, po punkcji zostałam w szpitalu i miałam antybiotyki, niech ten mój 1 raz sie uda ;) buziaki, aaaa które to Twoje podejscie?
 
Ja do pracy wracam dopiero jutro ( głowa mi siadła trochę )
Ja idę no nowej kliniki.
Teraz 19 cytologia
Potem w okres badania takie tam podstawy hormony witaminy marcery nowotworowe i inne cuda . I potem z wynikami do kliniki i zobaczę co tam dalej. ......
Myślę że w styczniu podejde do 4 stymulacji może luty. ....
Ewunka jeju jak przechodzisz te okropne stymulacje? oby ostatnia!!!
 
Bez problemu przedłużają i dają L4 :)
Dziękuję za odpowiedź :) a nie orientujecie się jak to jest z przedłużeniem zwolnienia w novum? Wiem, że każą poinformować klinikę o wyniku beta hsg i ciekawe czy wtedy można liczyć na przedłużenie zwolnienia. A później umawiają na usg chyba 25 i 35 dni po transferze.
 
Stymulację znoszę dość dobrze. Gorzej porażki.[/QUOTE
Ewunka przepraszam, jakos głupie pytanie zadalam, dopiero teraz zdałam sobie sprawe. Sama borykam sie 6 lat z niepłodnoscia i nie było miesiaca, żebym nie miała nadzieji, i co miesiac rozczarowanie :( Tak naprawde o in vitro niewiele wiedziałam, jeszcze niedawno myslalam, że wystarczy raz i będzie, Boże jaki człowiek bez wiedzy jest naiwny. Miałam nadziej ze bede miała mrozaczki, bo mnie przestymulowali a tu nici, nie wiem czy przezyje to kolejny raz.....przezyje...bo jestem kobieta pragnaca dziecka!
 
Dziewczyny mam problem wzięłam dziś rano zastrzyk gonapeptyl a dopiero teraz zauważyłam że dziś miałam nie brać.... :/ czy ominąć jutrzejszą dawkę i wziąść pojutrze? Czy nie?.... Od piątku biorę równie menopur...
 
reklama
Do góry