reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej. Tsh kolo 1 ma byc juz na punkcje czy by transfer byl przy takiej wartosci? Ma on jakis wplyw na jakos komorek
Hej,ja przy 1 podejściu(nieudane) tsh miałam 2.48
Po spotkaniu z embriologiem powiedział od razu,że po jakości komórek było to widać,nie mamy żadnych mroziakow. Kazał unormowac i iść długim protokołem.
Najlepiej skonsultować to z ginekologiem endokrynolog.
Teraz 2 podejście zaczęłam z tsh na poziomie 0.25 , długi protokół, dzień 21 a 5 stymulacji, tsh 0.52
Jutro kontrola,zobaczymy :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej,ja przy 1 podejściu(nieudane) tsh miałam 2.48
Po spotkaniu z embriologiem powiedział od razu,że po jakości komórek było to widać,nie mamy żadnych mroziakow. Kazał unormowac i iść długim protokołem.
Najlepiej skonsultować to z ginekologiem endokrynolog.
Teraz 2 podejście zaczęłam z tsh na poziomie 0.25 , długi protokół, dzień 21 a 5 stymulacji, tsh 0.52
Jutro kontrola,zobaczymy :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Hmmm.... tsh 2.48 i tak na jakosc komorek wplynelo? Szczerze w to watpie....
 
Cześć dziewczyny[emoji8]zapomniałam się odezwać po ostatnim usg i powiedzieć że u nas jak narazie wszytsko dobrze ale ciąża okazała się ciaza dwuowodniowa jednokosmowkowa więc jest 20% szans na komplikacje ale mam nadzieję że znajduje się w tych 80% w których wszytsko kończy się dobrze [emoji110][emoji110]narazie jest masakra bo mój lekarz rodzinny to świeżak i nie miałam żadnego badania krwi ani nie założył mi jeszcze karty ciąży a już 10tydzien ale jutro zadzwonię zapisać się do położnej żeby ona się mną zaopiekowala bo w Norwegii można albo do lekarza chodzić albo do położnej [emoji4] kolejne usg mam w 12tyg i mam nadzieję że wyniki nadal będą super i tak podczas każdego badania[emoji4]
Tak szybko zerknęlam że Hooope86 już dalej nie podchodzi bardzo przykro nawet takie coś czytać a tym bardziej musieć podjąć taka decyzję więc mam nadzieję że tak jak piszesz natura zadziała i się uda[emoji178][emoji178][emoji178][emoji8] życzę wszystkim powodzenia wytrwalosci siły i wsparcia najbliższych [emoji110][emoji11][emoji110]
1476045422648.png


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1476045422648.png
    1476045422648.png
    245,6 KB · Wyświetleń: 512
Dziewczyny mam problem wzięłam dziś rano zastrzyk gonapeptyl a dopiero teraz zauważyłam że dziś miałam nie brać.... :/ czy ominąć jutrzejszą dawkę i wziąść pojutrze? Czy nie?.... Od piątku biorę równie menopur...

Daria , ja sie na lekach nie znam, ale na pewno bym zadzwoniła, czasem taka pomyłka podczas stymulacji robi duzaroznice, wiec dzwon z samego rana .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny[emoji8]zapomniałam się odezwać po ostatnim usg i powiedzieć że u nas jak narazie wszytsko dobrze ale ciąża okazała się ciaza dwuowodniowa jednokosmowkowa więc jest 20% szans na komplikacje ale mam nadzieję że znajduje się w tych 80% w których wszytsko kończy się dobrze [emoji110][emoji110]narazie jest masakra bo mój lekarz rodzinny to świeżak i nie miałam żadnego badania krwi ani nie założył mi jeszcze karty ciąży a już 10tydzien ale jutro zadzwonię zapisać się do położnej żeby ona się mną zaopiekowala bo w Norwegii można albo do lekarza chodzić albo do położnej [emoji4] kolejne usg mam w 12tyg i mam nadzieję że wyniki nadal będą super i tak podczas każdego badania[emoji4]
Tak szybko zerknęlam że Hooope86 już dalej nie podchodzi bardzo przykro nawet takie coś czytać a tym bardziej musieć podjąć taka decyzję więc mam nadzieję że tak jak piszesz natura zadziała i się uda[emoji178][emoji178][emoji178][emoji8] życzę wszystkim powodzenia wytrwalosci siły i wsparcia najbliższych [emoji110][emoji11][emoji110]Zobacz załącznik 777432

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Zosiu cudne te twoje kropki :*
Trzymam kciuki zeby ciaza rozwijala sie zdrowo i bezproblowo :)
 
hejka miałam swiezaczka, niestety na 16 pobranych komórek(koszmar) zaplodniły sie dwie i po dwóch dniach mialam transfer wiec zupelnie nie wiem co i jak. ja jestem za granica i tu mówili zebym nie robila testu tylko 19 mam przyjsc na badanie, ale jak tak nie robic testu? hmmm a Ty jak mialas? swiezaczka i ilu dniowego? Boze tak nie chce juz stymulacji :( przechodze hiperke, po punkcji zostałam w szpitalu i miałam antybiotyki, niech ten mój 1 raz sie uda ;) buziaki, aaaa które to Twoje podejscie?
Katka
hejka miałam swiezaczka, niestety na 16 pobranych komórek(koszmar) zaplodniły sie dwie i po dwóch dniach mialam transfer wiec zupelnie nie wiem co i jak. ja jestem za granica i tu mówili zebym nie robila testu tylko 19 mam przyjsc na badanie, ale jak tak nie robic testu? hmmm a Ty jak mialas? swiezaczka i ilu dniowego? Boze tak nie chce juz stymulacji :( przechodze hiperke, po punkcji zostałam w szpitalu i miałam antybiotyki, niech ten mój 1 raz sie uda ;) buziaki, aaaa które to Twoje podejscie?
Katka, to moje 1 podejście, wcześniej byłam na CLO 8 miesiecy- nic, jajnik z jajiwodem nie produkował jajeczek, za to ten bez jajowodu mnóstwo. Potem 4 IUI, też nic. In vitro- 12 komórek, , zapłodniona się 12, 2 świeżakow podane- nie udało się, z pozostałych 10 zaplodnionech do blastocyta doszedł 1, teraz mam go podanego. Stymulację znosilam ok, chociaż te hormony całkowicie mnie wykończyły. Modlę się, żeby się udało, pracuje jak mogę nad moim umysłem...ale nie wiem... Kompletnie brak jakichkolwiek objawów, żadnych boli brzucha, żadnych boli piersi, jedyne co to od soboty nie mogę sobie że sobą poradzić, cały weekend przeplakalam bijąc się z różnymi myślami, to chyba wina hormonów...dziś wstałam do pracy i znowu łzy mi lecą.... Boże, tak bardzo chciałabym żeby się udało, tak bardzo chciałabym jakiegokolwiek objawu, żeby choć trochę się uspokoić... Katka, a jak u Ciebie?
 
Trzymamy kciuki za bety na wysokosciach udana punkcje bogata w piekne zdrowe jajca, pieknych widokow i sych dobrych informacji na prenatalnych oraz duzo jajeczek na podgladzie :)
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Październik mamy to kobietki to bedzie nasza jesien niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Dzieciaczki przychodza na swiat :* ❤❤❤
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala

Październik
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo



10:lile - badanie prenatalne
10:ema51 -betowanie
10:Małgoś86 - betowanie
10:BeataWarszawa - wizyta w trakcie stymulacji
10:kasik99 -punkcja


12:gosia321 - wizyta w trakcie stymulacji
13:malutkikaczorek - betowanie
13:daria16-wizyta w trakcie stymulacji
14: butterfly1331 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
14:Olusja1987 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
14:kreatola - betowanie
17:Rustynka - wizyta przed crio
20:rybka14 -wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
21:husan- wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
25:ewelin86- wizyta u gin prowadzacego ciążę
26:Koniczyna82 - wizyta w klinice rozpoczynajaca podejscie do ivf

Listopad
2:Koniczyna82- rozpoczecie stulacji
2:katherina203 - wizyta u lekarza prowadzacego ciążę
3: katherina203- badania prenatalne
7:rybka14- wizyta u gin prowadzacego ciążę
18:Olusja1987 - termin porodu 1 witamy na swiecie upragnionego synka
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę
24:Olusja1987 - tremin porodu 2 witamy na swiecie upragnionego synka

Grudzień
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisoac :)
;) :D8-)
❤❤❤❤❤❤
 
reklama
Trzymamy kciuki za bety na wysokosciach udana punkcje bogata w piekne zdrowe jajca, pieknych widokow i sych dobrych informacji na prenatalnych oraz duzo jajeczek na podgladzie :)
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Październik mamy to kobietki to bedzie nasza jesien niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Dzieciaczki przychodza na swiat :* ❤❤❤
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala

Październik
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo



10:lile - badanie prenatalne
10:ema51 -betowanie
10:Małgoś86 - betowanie
10:BeataWarszawa - wizyta w trakcie stymulacji
10:kasik99 -punkcja


12:gosia321 - wizyta w trakcie stymulacji
13:malutkikaczorek - betowanie
13:daria16-wizyta w trakcie stymulacji
14: butterfly1331 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
14:Olusja1987 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
14:kreatola - betowanie
17:Rustynka - wizyta przed crio
20:rybka14 -wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
21:husan- wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
25:ewelin86- wizyta u gin prowadzacego ciążę
26:Koniczyna82 - wizyta w klinice rozpoczynajaca podejscie do ivf

Listopad
2:Koniczyna82- rozpoczecie stulacji
2:katherina203 - wizyta u lekarza prowadzacego ciążę
3: katherina203- badania prenatalne
7:rybka14- wizyta u gin prowadzacego ciążę
18:Olusja1987 - termin porodu 1 witamy na swiecie upragnionego synka
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę
24:Olusja1987 - tremin porodu 2 witamy na swiecie upragnionego synka

Grudzień
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisoac :)
;) :D8-)
❤❤❤❤❤❤
Ema, Malgoś, mocno zaciskam kciuki za wysokie bety!!!:))
 
Do góry