reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kiedy startujesz po szczęście?
Trochę mnie nie było, duzo pracy wzielam by nie myślec, ale wracam i bede na bieżąco z Wami [emoji847]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja do pracy wracam dopiero jutro ( głowa mi siadła trochę )
Ja idę no nowej kliniki.
Teraz 19 cytologia
Potem w okres badania takie tam podstawy hormony witaminy marcery nowotworowe i inne cuda . I potem z wynikami do kliniki i zobaczę co tam dalej. ......
Myślę że w styczniu podejde do 4 stymulacji może luty. ....
 
witam wszystkie starające się dziewczyny ;) jestem nowa, szukałam jakiegos swiezego forum i znalazłam! jestem 4dpt i doslownie internet w ostatnich dniach stał sie moim Hobby. Moze to i niedobrze bo naczytałam sie roznych wersji ale staram sie wierzyc, ze kazdy jest indywidualny. Powiedzcie dziewczyny, po którym dniu po transferze robiłyscie test? pozdrawiam
Część Katka, ja dziś też 4 dpt...i też się zastanawiam kie dr y mogę robić test...kiedy betę robisz w 11 dpt? I czy miałaś blastkę czy świeżaczka?:)
 
reklama
Sil - :) <3 oby tak dalej!

A ja mam już wyniki, niby w normie ale poproszę o interpretację:

TSH - półtora tygodnia temu było 2,94 wczoraj zrozumiałam że jest ważne jeszcz a jak Gosia napisała że trzeba razem to kuż w domku byłam...
Ft3 - 5,13 (norma 3,1-6,8)
Ft4 - 17,56 (norma 12-22)
antyTPO - <5. (norma <32)

anty TG nie robiłam, nie zdążyłam doczytać jak ktoś radził żeby je tez robić.
I co myślicie?
 
Do góry