reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki Drogie. Dziękuję że pytacie. Beta < 0,1 wiecie, co to oznacza. Lekarz kazał odstawić leki. Wczoraj płakałam całą noc, bo to czułam. Dzisiaj już tylko bezbrzeżny smutek mi towarzyszy. Moja nadzieja umarła. Ale jestem całym sercem z tymi, które walczą i pragną i znów walczą.
Kochanie tak mi przykro :( tule mocno
Powiedz masz mrozaki ?
 
reklama
Dziewczynki Drogie. Dziękuję że pytacie. Beta < 0,1 wiecie, co to oznacza. Lekarz kazał odstawić leki. Wczoraj płakałam całą noc, bo to czułam. Dzisiaj już tylko bezbrzeżny smutek mi towarzyszy. Moja nadzieja umarła. Ale jestem całym sercem z tymi, które walczą i pragną i znów walczą.
Doskonale wiem co czujesz, bo 3 miesiące temu przechodziłam to samo. Wiem, że teraz jest ciężko, ale niedługo będzie lepiej. Znowu wróci nadzieja i chęć do dalszego działania, bo my jesteśmy dzielne dziewczyny i się nie poddamy nigdy :)
 
Dziewczynki Drogie. Dziękuję że pytacie. Beta < 0,1 wiecie, co to oznacza. Lekarz kazał odstawić leki. Wczoraj płakałam całą noc, bo to czułam. Dzisiaj już tylko bezbrzeżny smutek mi towarzyszy. Moja nadzieja umarła. Ale jestem całym sercem z tymi, które walczą i pragną i znów walczą.
Bardzo mi przykro...tule kochana...
 
Dziewczynki Drogie. Dziękuję że pytacie. Beta < 0,1 wiecie, co to oznacza. Lekarz kazał odstawić leki. Wczoraj płakałam całą noc, bo to czułam. Dzisiaj już tylko bezbrzeżny smutek mi towarzyszy. Moja nadzieja umarła. Ale jestem całym sercem z tymi, które walczą i pragną i znów walczą.
Blastka, bardzo mi przykro. Wiem co czujesz.
 
Fragmin na receptę ale acard juz nie

Najlepiej zrob badania na krzepliwosc i skonsultuj z lekarzem.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Zapytam we środę, ale pewnie oczy zrobi na mnie 'doktor' w tutejszej przychodni [emoji15]. Póki co profilaktycznie bede zapodawac sobie witaminke C jaka posiadam w domu.

Dziewczynki Drogie. Dziękuję że pytacie. Beta < 0,1 wiecie, co to oznacza. Lekarz kazał odstawić leki. Wczoraj płakałam całą noc, bo to czułam. Dzisiaj już tylko bezbrzeżny smutek mi towarzyszy. Moja nadzieja umarła. Ale jestem całym sercem z tymi, które walczą i pragną i znów walczą.

Blastka, bardzo współczuje, tule i ... nie wiem co jeszcze moge powiedzieć...
Ktore to było podejście ?
Masz mrozaki? [emoji27]


Hoope, brzuch jak na okres bolał mnie chyba z 10 razy, przysięgam, ze były to identyczne bóle jak w najgorszy dzien każdego miesiąca, póki co okresu nie mam od prawie dwoch miesięcy, wiec prosze Cie nie sugeruj sie tym. Ta plamka na papierze tez nie przesadza o niczym na 100%. Daj jutro znać jak tylko bedziesz cos wiedziała, bo kciuków nie puszcZe do tej pory. [emoji110]

Dziewczyny, Marzenia sie spełniają... moje największe śpi obok i mimo iż nie starałam sie o Niego tak jak teraz , to tyle przeszło jego malutkie ciałko, byliśmy naprawdę na granicy... a teraz śmieje sie, płacze i łobuzuje każdego dnia ... każdego dnia tuli mnie swoimi małymi rączkami , a ja każdego dnia mowie mu, ze marzenia sie spełniają ( i ze On jest jednym z nich) trzeba tylko w to wierzyć i nie poddawać sie i robić ile sie da zeby sie spełniły. Was tez przytula kiedyś takie dwie małe rączki, albo nawet cztery... albo wiecej , a co?! No i mnie tez! Bo ja zawsze marzyłam, zeby takich osobników mieć kilkoro! Tylko jak teraz mam zadyszkę po przejściu nieraz kilkudziesięciu metrów , to sobie mysle jak ja bym dała radę przy takiej gromadce ... [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry :-p
Życzę udanego dnia. Na szczęście to już piątunio i weekend. Choć dla mnie pod znakiem ciężkiej pracy bo wymyśliłam sobie remont. W razie jak by się udało w październiku in vitro,przyda się dodatkowy pokoik :D a że męża nie ma muszę tacie pomagać ja jako pomocnik majstra. :rofl:
 
Do góry