reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Blastka strasznie mi przykro :(
Pamiętam to parszywe uczucie po takiej becie :(
Nie poddawaj się, na pewno się w końcu uda!
Trzymam dziś kciuki za Was dziewczyny :) udanych transferów i betowania :)
To będzie dobry dzień :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny powodzenia na transferach niech kropki zostana z Wami na zawsze

Hooppe jakos nie moge uwierzyc w Twoje niepowodzenie , Bedzie dobrze mysl pozytywnie

Ja jestem dzis 5 dzien po transferze , luteina niestety lekko podbarwiona na braz -znam to u mnie to zly znak ale nie przestaje wierzyc

Przyjemnosci zycze
 
Dziewczyny powodzenia na transferach niech kropki zostana z Wami na zawsze

Hooppe jakos nie moge uwierzyc w Twoje niepowodzenie , Bedzie dobrze mysl pozytywnie

Ja jestem dzis 5 dzien po transferze , luteina niestety lekko podbarwiona na braz -znam to u mnie to zly znak ale nie przestaje wierzyc

Przyjemnosci zycze

Słyszałam tu o przypadkach gdzie luteina była zabarwiona.

Btw... tak samo jak słyszałam o przypadkach z bólami jak na okres.
Jakos nigdy człowiek nie moze uwierzyć w siebie a w innych wierzy mocno i z całych sił.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bez plamienie, czysto, sucho.
Podbrzusze boli nadal [emoji22]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie też powoli zaczyna się bek :(
Od wczoraj planie na brązowo po kropelce. ...
Dziś z rana również ciemny brąz. ....
Mimo że Kate _07 mowie ze to może być implementacjne .Ale ja jakoś tego nie czuje .......
Wciąż modlę się o cud by ten 1 embrionek był zuch nad zuchy .
Ale ........
 
Hooope &&&&&&x100 Wierzę, że będzie dobrze. Ema i Kaczorek trzymam kciuki i zaciskam jak dzika. Pytałyście o mnie. Mam jednego mrozaczka, więc pewnie podejdę do crio jakoś niedługo. Życzę wszystkim pięknego dnia i dziękuję za dobre słowa. To był pierwszy raz i mam póki co mętlik w głowie, bo przecież miało się udać ... Ściskam.
 
reklama
U mnie też powoli zaczyna się bek :(
Od wczoraj planie na brązowo po kropelce. ...
Dziś z rana również ciemny brąz. ....
Mimo że Kate _07 mowie ze to może być implementacjne .Ale ja jakoś tego nie czuje .......
Wciąż modlę się o cud by ten 1 embrionek był zuch nad zuchy .
Ale ........
Ewcia,spokojnie Kochana
Z tego co dziewczyny pisały, w większości takich przypadków to był dobry znak :)
Będzie Zych! !,już jest :)
Zobacz,po tylu próbach został się On jeden :) no to musi być ten, zesz.... :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry