reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czy progesteron powinno sie badać przed i po crio??? U mnie po transferze świezakow nie kazali mi robić badania...i teraz zaczynam się zastanawiać czy to też nie była przyczyną niepowodzenia...

Ja miałam badany progesteron na dzień przed punkcja wynosił 2.10 lekarz stwierdził że jest za wysoki i odroczył transfer.
 
Dzisiaj miałam wizytę i pytałam o współżycie przed crio. Pani dr powiedziała, że jak u mnie podchodzimy do crio na naturalnym i będziemy podawać dwa zarodki, to lepiej od teraz (dostałam pregnyl) wstrzymać się żeby trojaczek nie było :p Jasne trojaczki, nie mam takiego szczęścia :p

Kochana to teraz decyzja nalezy do was. A moze jednak trojaczki :D
 
Dziewczyny tak się zastanawiam... Dzisiaj dostałam pregnyl i czy po tym zastrzyku przed crio można dźwigać? Dzisiaj do mojego biura w pracy przywieźli nowe meble i pewnie jutro będziemy przenosić całą dokumentację i zastanawiam się czy są ku temu jakieś przeciwwskazania, bo takie kartony pełne teczek i segregatorów trochę ważą...
 
Dziewczyny tak się zastanawiam... Dzisiaj dostałam pregnyl i czy po tym zastrzyku przed crio można dźwigać? Dzisiaj do mojego biura w pracy przywieźli nowe meble i pewnie jutro będziemy przenosić całą dokumentację i zastanawiam się czy są ku temu jakieś przeciwwskazania, bo takie kartony pełne teczek i segregatorów trochę ważą...

Ja ci nie pomoge bo nie mam pojecia. Ja mialam crio na sztucznym cyklu.
 
Kochana to teraz decyzja nalezy do was. A moze jednak trojaczki :D
hehe nie no mi takie rzeczy się nie zdarzają... :p Bałam się po prostu, bo współżyłam z mężem kilka dni temu i zapytałam czy ma to jakiś negatywny wpływ. Pani doktor mnie uspokoiła, ze jak było to tydzień przed crio to nic się nie dzieje :) a teraz lepiej się wstrzymać, bo jest duże ryzyko ciąży mnogiej, chociaż ja nie mam takiego szczęścia :)
 
reklama
Do góry